Genshin Etkisi: Razor’un Kilidini Açma

Bir rol yapma aksiyon oyunu olan Genshin Impact, hayranlar arasında hızla fantastik bir popülerlik kazanıyor. Bunun arkasındaki sebep, ilgi çekici ve ilginç bir oyun. Android ve iOS dahil tüm platformlarda mevcut olmasının yanı sıra, onu her türden oyuncu için mükemmel bir seçenek haline getiriyor. Popüler olmak, ortaya çıkan soruların maliyetiyle birlikte gelir ve şimdi oyuncular, Razor ve Sucrose’un kilidini nasıl açabilecekleri konusunda gerçekten kafa karıştırıyor.

Şimdi Razor’dan bahsederken, o kurtlara karşı doğal bir sevgiye sahip, eğlenceyi seven, olgunlaşmamış bir adam. Öte yandan, Sucrose, AoE yeteneklerine sahip basit ama ilginç bir karakterdir. Bununla birlikte, Sucrose, Zelda ile de bazı benzerlikler paylaşıyor. Şimdi burada olduğunuza, gecikmeden başlayalım.

Genshin Etkisi: Razor'un Kilidini Açma |  Sakaroz

Genshin Etkisi: Razor’un Kilidini Açma | Sakaroz

Genshin Impact birkaç rastgele ganimet kutusu sunar. Bununla, Razor’un kilidini açmanın tek yolunun şans olduğuna dair bir ipucu alabilirsiniz. Razor’un kilidini açmak için rastgele bir ganimet kutusu açma mekanizmasına güvenmeniz gerekecek. Ne yazık ki, Razor alma şansı çok düşük, ancak yine de umutlarınızı yüksek tutabilirsiniz.

İlginç bir şekilde, Razor’un kilidini açtığınız anda, Claymore kılıçlı adamın menzilli yakın dövüş saldırılarıyla savaştığını ve elektro hasar kullandığını göreceksiniz. Ayrıca hidro, kriyo ve pyro partileriyle eşleşebileceğinizi de fark edeceksiniz.

Sucrose’un aksine, Gatcha çekme sistemiyle kilidini açabilirsiniz. Oyundaki diğer karakterlerin kilidini açmaya benzer. Ancak, Sucrose’un kilidini açmak için öğreticiyi tamamlamanız ve 5’e kadar seviyeye geçmeniz gerekecek. Ne yazık ki bu şekilde, Sucrose yerine sadece dilekleri alacaksınız. Şimdi bu dileklerinizi standart veya promosyon afişlerine harcamanız ve şansınızı test etmeniz gerekiyor. Bu, Razor’un kilidini açmaya benzer.

Oyunda Razor ve Sucrose’un kilidini açmak için elimizde olan tek şey bu. Bu kılavuzun daha fazla karakteri anlamanıza ve kilidini açmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.