Genshin Etki Hata Kodu 4206 Nasıl Onarılır

Görünüşe göre pek çok Genshin Impact PC oyuncusu oyuna giriş yapmaya çalışırken Hata Kodu 4206 ile ilgili sorunlar yaşıyor. PC topluluğunda popülerlik her geçen gün çok daha büyük hale geliyor ve miHoYo oyunu ve bazı hatalarını olabildiğince erken geliştirmeye çalışıyor. Dolayısıyla, bilgisayarınızda da aynı hata koduyla karşılaşıyorsanız, aşağıdaki sorun giderme kılavuzuna bakın.

Bu nedenle, etkilenen birçok oyuncuya göre, 4206 hata kodu olarak bilinen oyuna giriş yapmakta sorunlar yaşıyorlar. En sinir bozucu şey, bu hata mesajını atlayamamanız ve belirli bir bildirim olmadan rastgele görünmeye başlamasıdır. oyuncular neler olduğunu anlayabilir. Neyse ki, aşağıda belirtilen birkaç düzeltme var.

Genshin Etki Hata Kodu 4206 Nasıl Onarılır

Aşağıdaki adımlara geçmeden önce, VPN hizmetinin, özel Wi-Fi ağının, önbellekle ilgili sorunların veya bağlantıyla ilgili sorunların bu kadar çok soruna neden olabileceğinden emin olun. Şimdi, aşağıdaki olası tüm geçici çözümlere hızlıca bakalım:

Genshin Etki Hata Kodu 4206 Nasıl Onarılır

1. VPN’i kapatın

Etkilenen pek çok oyuncu, ağ bağlantısıyla ilgili sorunların en sinir bozucu olduğunu bildirmeye başladı. Çoğu durumda, PC kullanıcıları çevrimiçi oyunlar oynamak, diğer sunuculara bağlanmak, içerik indirmek veya izlemek vb. İçin VPN hizmetlerini tercih eder. oyunu tekrar çalıştırmayı deneyin.

2. Özel Wi-Fi Kullanın

Bugünlerde oteller ve restoranlar, Havaalanları, kafeler, alışveriş merkezleri, tren istasyonları gibi yerlerin çoğunda halka açık Wi-Fi ağlarını kullanmak ücretsiz. Ancak, Genshin Impact oyuncularının çoğu halka açık Wi-Fi kullanırken etkileniyor gibi görünüyor.

Bu senaryoda, özel bir Wi-Fi ağına bağlı olduğunuzdan emin olun ve ardından oyunu oynamayı deneyebilirsiniz.

3. Cihazı Yeniden Başlatın / Sıfırlayın

Bazen Windows PC’lerin veya Dizüstü Bilgisayarların çoğunun daha yavaş performans göstermesi veya geçici önbellek nedeniyle bazı hataların ortaya çıkması da mümkündür. Şimdi, okuyucularımıza, bir Wi-Fi yönlendirici veya modem gibi ağ cihazınızı sıfırlamayı deneyene kadar sürekli denememeleri önerilir.

Ek olarak, bilgisayarınızı yeniden başlatmanız ve Windows işletim sistemi sürüm güncellemelerini de kontrol etmeniz önerilir. Güncel olmayan bir Windows yapısının, uygulamaları veya oyunları çalıştırırken birden fazla soruna neden olabileceğini söylemeye gerek yok.

4. Wi-Fi Bağlantısını Sıfırlayın

Yukarıda belirtildiği gibi, ağ arızasını veya geçici önbellek sorununu hızlı bir şekilde düzeltmek için Wi-Fi yönlendiricinizi bir kez kapatıp açmanız veya fabrika ayarlarına sıfırlamanız önerilir.

Arka taraftaki her Wi-Fi yönlendiricide bir sıfırlama düğmesi bulacaksınız. Alternatif olarak, yönlendiriciyi web tarayıcısını kullanarak oturum açma sayfasından da sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Şimdi, Genshin Impact oyununu çalıştırmayı deneyin ve Hata Kodu 4206 daha fazla görünmeyebilir.

İşte bu çocuklar. Bu kılavuzun size yardımcı olduğunu varsayıyoruz. Daha fazla soru için aşağıdaki yorumda sormaktan çekinmeyin.