Genshin Etki Bağlantısının Başarısız Olduğunu Düzeltme

Genshin Impact, son zamanlarda dünya çapında Eylül ayında piyasaya sürülen en son rol yapma oyunudur. Bu, miHoYo tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4, Android ve iOS gibi platformlarda mevcuttur. Genshin Impact, popüler oyuncular tarafından övgüler aldı ve piyasaya çıktığından beri trend oldu. Genshin Impact, oyuncuların yürüyerek, tırmanarak vb. Keşfedebilecekleri açık bir dünyaya sahiptir.

Oyuncular dört karaktere kadar kontrol edebilir ve her karakterin iki benzersiz dövüş becerisi vardır: normal ve özel yetenek. Her Genshin Impact karakteri, sırasıyla buz, hayat, ateş, su, hava, elektrik ve toprak olan Cryo, Dendro, Pyro, Hydro, Anemo, Electro ve Geo gibi yedi doğal element üzerinde kontrol sahibidir. Oyunun temeli, temelde kayıp kardeşinizi bulmak için çeşitli zorluklardan geçmeniz gerektiğidir.

Ve her karakter benzersiz yeteneklere sahip olarak yolculuk sırasında ana karaktere katılır. Ancak oyun son zamanlarda Genshin Impact’te bağlantı başarısız hatası yaşamaya başladı. Bu sefer bağlantı suçludur ve hataları gösterir. Bu yazıda, Genshin Impact bağlantı hatası hatasını nasıl düzeltebileceğiniz hakkında konuşacağız. Öyleyse, bununla birlikte, doğrudan makalenin kendisine geçelim:

Genshin Impact'te Ses Dili Nasıl Değiştirilir

Genshin Impact Connection Failed Error Nasıl Onarılır?

Pekala, devam etmeden ve bu hatayı düzeltecek çözümleri kontrol etmeden önce, ilk etapta Genshin Impact oyununda bu hatanın neden meydana geldiğine bir göz atalım. Oyunun çok yakın zamanda piyasaya sürüldüğünü unutmayın. Bu nedenle, ağ hataları ve sunucu hataları, başlangıç ​​aşamasında bir sorun olacaktır. Bağlantı kurulamadı hatası, internet bağlantınızda bir sorun olduğunda veya oyunun sunucusunda bir sorun olduğunda ortaya çıkar. İyi olan şey, bu sorunu çözmek için izleyebileceğiniz birkaç geçici çözüm var.

Dahası, oyunun ücretsiz oynanabilen doğası da ilk günlerde oyuncunun sayısını artırıyor. Bu nedenle, Genshin Impact geliştiricileri bunun için bir çözüm bulana kadar bu aksaklıklar orada olacak. Kullanıcıların, arkadaşları oyuna erişim varken oynayamadıklarını bildirdikleri birkaç rapor var. Bu sorunu da yaşıyorsanız, en iyi bahsiniz aşağıdaki düzeltmelerdir:

Sarmak!

Yani, bu yazıda benim tarafımdan var. Umarım Genshin Impact’in PC’nizde veya başka bir cihazda bağlanamama sorununu çözebilmişsinizdir. Bu sorun için kalıcı bir düzeltme bulunmadığını ve sunucular düzeltilene kadar şimdilik yukarıda belirtilen geçici çözümlerden herhangi birini deneyebileceğinizi unutmayın.

Bu arada, bu içeriği beğendiyseniz ve daha fazla içerik okumak istiyorsanız, böylesine harika bir haber için, sayfamıza göz atabilirsiniz. Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Android, iOS ve Oyun ile ilgili harika videolar için YouTube Kanalımıza abone olmayı unutmayın. Yani, bir sonraki gönderiye kadar… Şerefe!