Genshin Darbesinde Bir Adeptal Çağrıyı Nasıl Tamamlayabilirim?

Tevyat’taki maceralarınız sırasında, Genshin Impact’te Adventure Rank 30 civarında bir yerdeyken An Adeptal Summons adlı bir dünya göreviyle karşılaşacaksınız. Bu görevi seçmek için oyuncuların Mt.’deki Cloud Retainer’ı ziyaret etmesi gerekiyor. Aozang. Bulut Tutucuyu çağırmak için merkeze gidin ve Mücevher Çorbası teklif edin.

Genshin Darbesinde Bir Adeptal Çağrısı Nasıl Tamamlanır

Görevi alırken, önce oyundaki çoğu oyuncu için oldukça hileli bir başlangıç ​​olan Adeptus’un Evine ulaşmanız gerekir. Bu kılavuzda, sizi baştan sona, Adeptus’un Evine nasıl ulaşacağınızı ve tüm görevi tamamlamaya kadar götüreceğiz. Yani daha fazla uzatmadan, Genshin Impact’te An Adeptal Summons’u nasıl tamamlayacağımızı hemen öğreneceğiz.

Adeptus’un Evine Nasıl Ulaşılır?

Planları aramak üzere Adeptus’un Evine gitmek için önce Qingyun Zirvesi’nin üzerine çıkmalısınız. Qingyun Zirvesi’nin üzerine çıkmak için tek yapmanız gereken, Qingyung Zirvesi ile üç ilahi kuşu hizalamaktır. Bu bittiğinde, Qingyun Peak yol noktasına ışınlanmanıza yardımcı olacak bir tapınağı etkinleştirmelisiniz. Son olarak, Qingyun Zirvesi’nin üzerine çıkmak ve Adeptus’un Evine ulaşmak için tek yapmanız gereken Qingyn Peak ara noktasından rüzgar deliklerini kullanmaktır, bu sizi yukarıda yüzen bir kayaya götürecek, aksi takdirde Adeptus’un Evi olarak bilinir.

Görev nasıl tamamlanır

Adeptus’un Evine ulaştıktan sonra, bazı planlar aramaya başlamalısınız. Spesifik olmak gerekirse, aradığınız planlar adlandırılır Bulutlarda Yaşamak. Bu planları topladıktan sonra, onları görevi tamamlamak için geriye kalan tek şey olan Bulut Tutucusuna geri götürün. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken etki alanına girmek ve Mt.’de Cloud Retainer’ı bulmak. Aozang, göreve başladığınız yere geri dönün. Dönüş yolunda bazı bulmacaları çözmen gerekecek. Bunların yanı sıra, Cloud Retainer’a ulaşmak için 150 saniyelik bir zamanlayıcınız da olacak. Düşük görünse de, her öldürdüğünüzde yeterli ek saniye alırsınız.

Tüm An Adeptal Summons arayışında, becerilerinizi gerçekten test edecek tek bölüm bulmacalardır. Platformları hangi yöne çevireceğinizi bilmek oldukça kafa karıştırıcı ama imkansız bir şey değil. Cloud Retainer’a ulaştıktan sonra, planları teslim et ve görev tamamlanacak. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!