Final Fantasy Crystal Chronicles: How to Save Game

Final Fantasy Crystal Chronicles: Oyun Nasıl Kaydedilir

Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered, serinin hayranları için Square Enix’in en hoş sürprizlerinden biri oldu. Oyun, gelişmiş sesi, görselleri ve çevrimiçi çok oyunculu özelliği ile övgü topladı. Ancak, oyunun ilerlemesini kaydetme konusunda bazı karışıklıklar var. Final Fantasy Crystal Chronicles, yalnızca büyük bir görevden sonra belirli kontrol noktalarına ulaştığınızda etkinleştirilen bir otomatik kaydetme sistemine sahiptir.

Pek çok oyuncu, anlaşılır bir şekilde, oyundan çıkmadan önce oyun ilerlemelerini kaydetmeyi tercih eder. Siz de Final Fantasy Crystal Chronicles’a oyununuzu manuel olarak nasıl kaydedeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, buradaki rehberimiz tam da bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.

Final Fantasy Crystal Chronicles: Oyun Nasıl Kaydedilir

Oyununuzu Final Fantasy Crystal Chronicles’a manuel olarak kaydetme

Crystal Chronicles’ın yeniden düzenlenmiş sürümünde, daha önce bahsedildiği gibi, oyunda önemli bir şey yaptığınızda oyununuzu otomatik olarak rahatça kaydeder. Bu, bir zindana girme veya çıkma veya dünya haritasına yeniden girme gibi şeyleri içerir. Bununla birlikte, isterseniz oyununuzu manuel olarak kaydetmenin bir yolu da var. Öncelikle B düğmesine basın ve menüyü açın. Burada Kaydet / Yükle seçeneğini seçin ve ardından kullanmak istediğiniz bir kayıt yuvasını seçin. Dilerseniz, en üst yuvadaki otomatik kaydetme verilerini de kontrol edebilirsiniz. Bu size son kontrol noktanızı gösterecektir.

Oyun başarıyla kaydedildikten sonra güvenle çıkabilirsiniz. Şimdi, oyunu her başlattığınızda, Yükle seçeneğini seçin ve ardından devam etmek istediğiniz yuvayı seçin. Daha eski bir dosyaya geri dönmek istiyorsanız, oyunun ortasında olsanız bile başka bir dosya yüklemeyi de seçebilirsiniz. Yine de, emrinizde yalnızca dört yuvanız olduğunu unutmayın. İhtiyaçlarınıza göre birden fazla kayıt dosyası oluşturabilirsiniz, ancak bunları dikkatli bir şekilde yerleştirdiğinizden emin olun.

Şimdilik bu kadar. Kılavuzumuzun, Final Fantasy Crystal Chronicles’da oyununuzu kaydetmeyle ilgili her şeyi net bir şekilde anlamanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgular veya geri bildirimler, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Yakında cevap vermek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim!