Final Fantasy Crystal Chronicles: How to Save Game

Final Fantasy Crystal Chronicles: Goblin King’i Yen

Giant Crab, adından da anlaşılacağı gibi Final Fantasy Crystal Chronicles’da dev bir patrondur. Belle Nehri Nehri’nin şelalesinde yaşıyor. Bu bir yengeç, kabuğundan çıkan çeşitli silahlarla donatılmış dev bir yengeç canavarıdır. Dev Yengeç, önceki savaşların farklı yaralarına ve yaralarına sahiptir. Bu patronun boyutu çok büyük ve muhtemelen tüm patronlar arasında en büyüğü. Giant Crab, farklı silah ve yeteneklere sahip güçlü bir canavardır. Ancak yenilmez değildir.

Şimdi Goblin Kralı’na geçerken, oyundaki başka bir patron. Ana yeteneği, rakiplerini bir zehir yoluyla tüketmektir. Bu zehir, sağlığı yavaş yavaş düşürürken, saldırılarımızın şiddetini de azaltır. Goblin Kralı, aynı şekilde hasar veren küçük goblinler üretebilir. Goblin-King ışınlanıp büyüler yapabilir, bu da onu zorlu bir düşman yapar. Şimdi oyunculara hem Goblin Kralı’nı hem de Dev Yengeç’i yenmeleri için yardım edeceğiz.

Final Fantasy Crystal Chronicles: Goblin King'i Yen |  Dev Yengeç

Dev Kapma Nasıl Yenilir

Bu düşmanın iki ana silahı vardır. Birincisi büyülü füzeler, diğeri ise sizi takip eden parlayan bir küredir. Füzelerin atlatılması kolaydır çünkü fırlatılması çok zaman alır. Ancak, onları atlatmayı başaramazsanız, çok fazla hasar verirsiniz. Parlayan küre yavaştır ve kaybolana kadar ondan kaçınabilirsiniz, ancak size ulaşırsa sizi felç eder.

Final Fantasy Crystal Chronicles: Goblin King'i Yen |  Dev Yengeç

Patron havaya zıplayarak ağırlığıyla sizi ezmeye çalışacaktır. Boss dövüş sırasında ışınlanmaya çalışır ve size zarar vermek için büyüler yapar. Ona saldırmanın mükemmel zamanı sihir yaptığı zamandır. Bacaklarına saldırmaya çalışın. Bu onu yavaşlatacak. Bundan sonra, patronu devirmek için saldırılarınızı kullanın.

Goblin Kralı Nasıl Yenilir

Patron, Arena’daki konumunuza ışınlanarak saldırılarını hassas hale getirebilir. Önce küçük düşmanlara odaklanmalısınız. Sana yaklaşmalarına izin verme, yoksa sana zarar verirler. Kendinizi temizlemeye ve iyileştirmeye devam etmelisiniz çünkü bir noktada size zarar verecek büyüler veya orklarla karşılaşacaksınız.

Patron size bir Thunder büyüsü ile saldıracak ve bu büyüsünden sıyrılmamanız halinde size hasar verecektir. Kaybına saldırmak için doğru an, yakın dövüş saldırılarının peşindedir. Saldırıya yol açacağından X düğmesini basılı tutun. Goblin’in yakın dövüş saldırısından kaçtıktan hemen sonra onu serbest bırakın. Bu hi’ye zarar verir, bitirene kadar devam edin.

Patronu yenmek kolay bir iş olmayacak. Ancak rehberimiz bunu sizin için kolaylaştıracaktır. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgular veya geri bildirimler, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Yakında cevap vermek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim!