FIFA 21’de Eksik FIFA Puanları Nasıl Onarılır

Yakın zamanda, 9 Ekim’de EA Sports, FIFA serisinin 28. bölümünü piyasaya sürdü. Ancak, başlangıç ​​yeterince pürüzsüz değildi ve oyunculara sorunlar getirmeye başladı. Böyle bir sorun, eksik FIFA puanları olarak kabul edildi. Sorun çok sayıda kullanıcı tarafından tanık oldu ve bu nedenle EA’nın itibarı için oldukça dikkat çekici.

Bu FIFA serisi, dünyadaki birçok futbol severin favorisidir. Buna ek olarak, geçtiğimiz günlerde FIFA 21’in piyasaya sürülmesinden sonra EA, sunucu yükleri nedeniyle hizmetsiz kaldı. Üstelik bu oyunun öncülleri, FIFA’nın futbol oyunlarındaki mirasını yarattı. Eksik FIFA puanlarının utancına sahip olarak, burada büyük olasılıkla bundan kurtulmanıza yardımcı olacak bir rehber bulduk.

FIFA 21'de Eksik FIFA Puanları Nasıl Onarılır |  Görememek

FIFA 21’de Eksik FIFA Puanları Nasıl Onarılır

Oyuncular, eksik FIFA puan sorunuyla ilgili olarak EA Sports’un sosyal medya hesaplarını sürekli olarak çarpıyor. Dahası, oyuncuları rahatsız eden başka hatalar da var. Neyse ki, EA Sports eksik FIFA puan sorunuyla ilgili olarak tüm müşterilere yanıt verdi.

Ancak, büyük bir kılık değiştirerek, yetkililer herhangi bir çözüm bulamadılar. Ayrıca bir özür tweetiydi. EA Sports, oyunculardan geliştiricilerine sorunu çözmeleri için biraz daha zaman tanımalarını istedi. Bununla birlikte, geriye kalan tek çözüm Sabırlı olmaktır. Oyuncuların, tüm oyun hatalarını çözmek için EA Sports’un bir yama ile gelmesini beklemesi gerekir. Neyse ki EA Sports, bu sorunlara erken bir çözüm sağladı.

FIFA21’deki eksik FIFA noktasını çözme konusunda sahip olduğumuz tek şey bu. Yetkililerden başka bir çözüm bulmamız durumunda, bu yazıyı güncelleyeceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. Şimdi, daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzlarımıza, Oyun Kılavuzlarımıza, Sosyal Medya Kılavuzlarımıza, iPhone ve Android Kılavuzlarımıza göz atın. Herhangi bir sorunuz varsa, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.