FIFA 21 Steam ve Origin çapraz oyunu bozuldu

FIFA 21, tüm zamanların en popüler futbol simülasyon video oyunlarından biri olan FIFA serisinin son taksitidir. Electronic Arts, bu oyunu son zamanlarda Ekim 2020’de geliştirdi ve piyasaya sürdü, PC, Nintendo Switch, Xbox One / Series X / Series S, PlayStation 4/5 platformları için mevcut. Şimdi, FIFA franchise oyunlarının platformlar arasında çapraz oynama özelliklerini desteklediğini belirtmekte fayda var. Öyleyse, FIFA 21 Steam ve Origin çapraz oyununun bozuk olduğunu da hissediyorsanız, herhangi bir düzeltme olup olmadığına bakın.

Şimdi, trajedi, FIFA 21 oyununun çapraz platform desteğinin, etkilenenlerin çoğunun yalnızca birkaç gün içinde bildirdiği veya piyasaya sürüldüğü oyunculara birden fazla sorunu getirmesidir. FIFA 21’in Steam ve Origin istemci oyuncuları ile çapraz oynama yeteneği, hiç şüphesiz oyunu daha zorlu ve uyumlu hale getiren iyi bir şeydir.

Ancak görünüşe göre Origin oyuncuları Steam oyuncularıyla oynayamıyor ve EA Play Pro abonesi olan oyuncular FIFA 21 Standard Edition oyuncularla oynayamıyor. Garip! Ancak EA Topluluk Yöneticisine göre, EA ekibi bu sorunun farkındadır ve üzerinde çalışmaktadır.

FIFA 21 Steam ve Origin çapraz oyunu bozuldu |  Herhangi bir düzeltme var mı?

FIFA 21 Steam ve Origin çapraz oyunu bozuldu | Herhangi bir düzeltme var mı?

Bununla birlikte, hem Origin hem de Steam PC sürümlerinin FIFA oyunlarını çapraz oynamak için birbirleriyle uyumlu olduğunu da belirteceğiz, ancak bu kez FIFA 21 oyununun sistem gereksinimlerinde küçük bir hata var. Steam’e dahildir. Şimdi, sorun oyuncuların bile aynı oyunun iki PC sürümüne sahip olduğu, birlikte oynayamayacakları gibi görünüyor.

Öyleyse, şu an itibariyle, geliştiricilerin HİÇBİR düzeltmesinin olmadığı ve oyuncular bazı geçici çözümlerle düzeltemediği görülüyor. Bu, belirli bir sorun EA tarafından çözülene kadar daha fazla beklememiz gerektiği anlamına gelir. Bir düzeltme olduğunda bu makaleyi güncellemeye devam edeceğiz.

İşte bu çocuklar. Bu bilgilerin size yardımcı olduğunu varsayıyoruz. Ek sorgular için aşağıdaki yorumu sormaktan çekinmeyin.