Fazmofobide Araba Alarmları Nasıl Kapatılır

Phasmophobia, oyuncuların belirli görevleri tamamlamakla görevlendirildikleri korku tabanlı bir oyundur. Oyuncular bu görevlerde perili bir evin içindeki hayalet aktivitelerini gözlemlemeli ve kaydetmelidir. Bu kulağa kolay gelebilir, ancak hayaletler sizi yollarından çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Dahası, bu ruhların oyuncuları yanıltmak ve rahatsız etmek için can sıkıcı yolları vardır.

Araba alarmlarını açmak, hayaletlerin sizi yanıltmak için kullandıkları hilelerden biridir. Üstelik siz devre dışı bırakana kadar bu alarmın sonu yoktur. Alarm, gözünüzün önünde saklanabilecek herhangi bir etkinliği duymanızı engelleyecektir. Siz de bu alarmlardan rahatsızsanız endişelenmenize gerek yok. Phasmophobia’da araba alarmını kapatmanıza yardımcı olacak adım adım bir kılavuzu paylaşacağız.

Fazmofobide Araba Alarmları Nasıl Kapatılır

Fazmofobi: Araba Alarmları Nasıl Kapatılır

Oyunda bir alarmı kapatmak basittir. Oyun, gerçek hayatta yaptığımız yöntemlerin aynısını takip ediyor. Aşağıda, araba alarmını kapatma adımları verilmiştir.

  1. Arabanın anahtarlarını arayın. [You will find these keys around the entrance, most probably inside a bowl or hanging on the wall].
  2. Sol tıklama düğmesiyle tuşları alın.
  3. Perili evin dışına çıkın ve arabanın yanına yaklaşın.
  4. Alarmı kapatmak için Sol tıklama düğmesini tekrar kullanın.

Arabaya hızlı bir şekilde ulaşırsanız hayaletle karşılaşma ihtimaliniz var. Bu durumda, bizim tetikte olmalısın.

Phasmophobia’da alarmı kapatmak için elimizde olan tek şey bu. Bu kılavuzun yararlı olduğunu umuyoruz. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.