Fasmofobiye Kamera Nasıl Yerleştirilir

Phasmophobia, oyuncuların paranormal araştırmacıların bir üyesi olarak oynadıkları çevrimiçi bir eşli psikolojik oyundur. Delil toplamak için perili yerleri araştırma amaçları var. Daha sonra bu kanıt parçalarını hayalet temizleme ekiplerine satarsınız. Neyse ki, oyunculara kanıt parçalarını toplamak için bazı hayalet avcılık silahları ve kamera gibi diğer ekipmanlar sağlanır.

Kamera, hayaletlerin hareketlerini fark eden en yaygın ekipmandır. Dahası, birkaç görev sizden kanıt olarak hayalet görüntülerini istiyor. Bununla birlikte, en iyi sonuçlar için kameraları nereye yerleştireceğinizi bilmelisiniz. Kameraları odalara yerleştirmek, hayalet küreleri kolayca bulmanıza yardımcı olacaktır. Ancak, kameraları nasıl kaldıracağınızı ve doğru şekilde yerleştireceğinizi bilmelisiniz. Kamera yerleştirme öğreticisini atladıysanız endişelenmenize gerek yok. Kamerayı Phasmophobia’ya yerleştirmenize yardımcı olacağız.

Fasmofobiye Kamera Nasıl Yerleştirilir

Kamerayı Fasmofobiye Nasıl Yerleştirebilirim?

Her şeyden önce, kamerayı ‘kamyonla başla’ görevinden alın. Ayrıca, iki tür kamera olduğunu unutmayın. Küçük gümüş kamera yalnızca fotoğrafları çekerken, daha büyük siyah olanı video kaydedebilir. Görüntüleri yakalamak için daha büyük olana ihtiyacınız olacak. Bu kameraları toplamak çok kolay. Kameranın yanına gidin ve kamerayı toplamak için PC’de ‘E’ye veya PS4 ve Xbox’ta Square / X’e basın.

Kamerayı topladıktan sonra, kamerayı yerleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Kamerayı yerleştirmek için mükemmel bir yer arayın. Ayrıca, o noktadan kamera taslağını kontrol edin.
  2. Kameranın kaydedeceği alan hakkında fikir edinmek için bir demo kaydı yapın. Demo kaydını başlatmak için Xbox veya PS4’te PC’ye ve RT’ye veya LT’ye sağ tıklayın.
  3. Gerekirse kamera döndürülebilir. Xbox’ta ‘A’ düğmesini, PS4’te ‘X’ düğmesini kullanın ve PC için sol tıklayın.
  4. Konumu sağladıktan sonra kamerayı yerleştirebilirsiniz. PS4 için ‘RT’, Xbox için R2 ve PC’de ‘F’ kullanın.

Bu adımlar kamerayı konuma yerleştirecektir. Ancak, kameranın çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Kamyona gidin ve kamerayı kontrol etmek için kamera akışını açın.

Kamerayı en yüksek aktivitelerin olduğu odaya yerleştirmenizi öneririz. Hayalet Küreleri bulma şansınızı artıracaktır.

Phasmophobia’ya kamera yerleştirme konusunda elimizde olan tek şey bu. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.