Fallout 76'da Brain Fungus lokasyonları nerede bulunur

Fallout 76’da Brain Fungus lokasyonları nerede bulunur

Brain Fungus, Fallout 76’da oyuncuların oyundaki çeşitli öğeleri işlemek için kullanabilecekleri bir tüketilebilir öğedir. Beyin Bombaları, Barin Mantarı Çorbası, Hopper Avcısı IPA, vs.’de kullanılırlar. Bunlar, oyunda bulacağınız beyin gibi görünen küçük sarf malzemeleri küreleridir. Fallout 76’da bu özel öğeye olan ihtiyaç arttıkça, oyuncular onları nerede bulacaklarına dair daha fazla bilgi talep ediyor.

Bunlar oyundaki nadir öğeler değil, bu yüzden onları bulmak o kadar da zor değil. Bununla birlikte, bir süre sonra yine de sorunlarla karşılaşacaksınız, ancak bunlar daha çok oyunda yaygın bir öğe türü. Bugün bu kılavuzda, sizi Beyin Mantarını bulmak için araştırmanız gereken konumlara götüreceğiz. Yani artık övünmeden, Fallout 76’da Brain Fungus konumlarını nerede bulacağımızı hemen anlayacağız.

Fallout 76’da Brain Fungus lokasyonları nerede bulunur

Beyin Mantarı arıyorsanız, oyundaki mağaraları, tünelleri, mağaraları ve benzeri yerleri gözünüzün araştırdığından emin olun. Beyin Mantarı soluk görünür ve adından da anlaşılacağı gibi beyin gibi görünür. Beyin Mantarı, oyundaki karanlık ve ıslak alanlarda büyük olasılıkla ortaya çıkmaktadır ve Beyin Mantarı aramak için ideal konumlardan bazıları şunlardır:

  • Tekinsiz Mağaralar
  • Karayolu 65’in altındaki tüneller
  • Terk Edilmiş Atık Çöplüğü
  • Raleigh Clay’in Sığınağı
  • Carson Aile Sığınağı
  • Big Bend Tunnel Doğu / Batı

Beyin Mantarı tam olarak nadir bir öğe olmasa da, bazen onları bulmakta hala bazı zorluklar var. Beyin Mantarı, Beyin Bombası da dahil olmak üzere birçok işçiliği tarifinin bir parçası olmaya hizmet ediyor, bu yüzden bulmaya değer. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!