Tell Me Why: How to Enter the House

Eve Nasıl Girilir

Oyunun üçüncü aşamasında Kardeşlerin Evini bulacaksınız. Evin ana kapısı kilitleneceğinden evin içinde doğrudan bir giriş olmayacaktır. Kardeşlerin Evine girmenin bir yolunu bulmalısın.

Diğer iki kapıdan giriş aramak işe yaramaz çünkü ikisi de kilitli olacaktır. Endişelenmeyin, çünkü eve girmeniz için size yararlı bir rehber sunacağız.

Nedenini Söyle: Eve Nasıl Girilir

Eve Nasıl Girilir?

Farklı girişleri ararken, Tyler’ın kız kardeşi evin altındaki bir geçidi hatırlayacaktır. İkisi de siz çocukken orada oynardı. Geçidin girişi kapatılacaktır. Yolu temizlemek için bir tornavidaya ihtiyacınız olacak. Tornavidayı ahırda bulacaksınız. Ahıra nasıl gireceğinizi bulmanız gerekecek.

Ahır penceresine yaklaşıldığında, Tyler masanın üzerinde bir tornavida görecektir. Bundan sonra, ikizler bu yeteneğe sahip olduklarından hafızalarını tekrar hatırlamaya başlayacaklar. Bu, ahır anahtarlarının yerini hatırlamalarına yardımcı olacaktır. Çiftlik binasının soluna yerleştirilmiş Kurbağa Figürlerini arayın. Ortadaki şeklin altında anahtarı bulacaksınız. Ahır açmak ve tornavidayı almak için bu anahtarı kullanın.

Evin Altından Geçiş

Nedenini Söyle: Eve Nasıl Girilir

Geçidin girişini açmak için tornavidayı kullanın. Tyler içeri girecek ve kız kardeşi dışarıda kalacak. Bu kardeşlerin birbirleriyle kelimeler olmadan konuşabilecekleri yeni bir teknik veya telepati öğreneceksiniz. Evin altına ulaştığınızda, çocukluk anılarıyla ilgili birçok nesne bulacaksınız.

Şöminenin yanında Tyler’a çocukluğunun en korkunç hikayelerinden birini hatırlatacak gizli bir metin bulacaksınız. Bundan sonra yürümeye devam edin ve evin içinde küçük bir kapıdan bir giriş yolu bulacaksınız.

Bu, evin içindeki girişiniz olacak. Bu adımları doğru şekilde uyguladığınızdan emin olun. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını okumak için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgular veya geri bildirimler, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Yakında cevap vermek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim!