Erkekler İçin 15 Basit ve Şık Sıfır Kesim Saç Modeli

Günümüz moda trendleri, az bakım gerektiren ve minimalizm ile sağlam, akıllı ve çağdaş görünümler etrafında dönüyor. Eh, aradığınız tüm bu özellikleri bulduğunuz yerde böyle bir saç kesimi bulmak zor değil! Cevap – tamamen yeni sıfır saç kesimi. Ayrıca popüler bir şekilde bir vızıltı kesimi, ustura veya bıçak saç kesimi ile eşanlamlı olarak görülen bu sıfır saç kesimi ve saç modeli trendlerinin tamamı yakışıklı ve benzersiz görünümlerle ilgilidir.

Bugün sizlere bu sıfır kesim saç trendlerinde çeşitleri ve popüler trendleri göstereceğiz. Ünlülerden moda kenti modellerine ve sıradan adama kadar sıfır görünüm, son birkaç yılda popülerliğinde zirveye ulaştı.

2020’nin En İyi ve Popüler Sıfır Boy Saç Kesimi Trendleri:

Erkeklerin sıfır saç kesimi görünümünden bahsettiğimizde, aynı içinde birkaç stil var. Başlangıç ​​olarak, en popüler olanlar arasında soluk görünümler (tam solma, cilt solma, kel solma, hafif solma), vızıltı kesim, bıçak saç kesimi, tıraş bıçağı çeşitleri, sıfır yan saç stilleri ve daha fazlası var! Size bir bakış atmak için, işte bu sezon sıfır saç kesme stilinden en sevdiğimiz seçimler!

1. Zayn Malik’in Sarı Sıfır Saç Kesimi:

En sevdiğimiz sansasyonel ünlüümüz Zayn Malik, moda anlayışıyla popüler. Sarı platin saç varyasyonuyla benzersiz sıfır vızıltı kesim çeşidi, yeni nesil gençler için bir gönül yarasıdır. Güzel görünümü ve yakışıklı, zeki görünümü ile, stil ifadesini bu kadar zahmetsizce nasıl sergilediğini seviyoruz. Daha genç yaş grubundaki ve yeni nesil tüm erkekler ve erkekler için, bir moda meraklısıysanız, bu mutlaka denenmesi gereken bir bakış. Partiler veya etkinlikler için olsun; Bu sıfır beden saç kesimi, günün konuşmacısı olmaya devam edecek!

2. Nick Jonas’ın Met-Gala Saç Kesimi:

Favori şarkıcımız Nick Jonas, basit ama en son sıfır kesim varyantını da denedi. Sıfırın altında saç kesimi ve yanlarda daha hafif solma ile bu görünüm zarif ve sansasyonel bir ünlü trendinden daha az değil. Resimde görüldüğü gibi bu benzer stili tasarımcı kıyafetleri veya formelleri ile deneyin ve bahse gireriz tüm görünüm bir trend olarak işaretlenecektir. Oval ve uzun yüz şekillerine sahip erkekler için bu uygun bir eşleşme olabilir.

3. Solmaya Sahip Sıfır Saç Kesimi:

Solma ile sıfır kesilmiş saçın başka bir çeşidi burada. Buradaki saç kesiminin sorunsuz bir şekilde solmaya geçişini seviyoruz. Üstte sıfır saç kesimi ile yanlarda ve altında ten rengi solma varyantı ile bu erkek görünümü basit ve çok minimalisttir. Bakımı kolaydır ve özellikle yaz aylarında ve sıcak, nemli aylarda gelecek mevsimler için en iyi arkadaşınız olarak kalacaktır. Dahası, bu sıfır solma kesimi çok yönlüdür ve hem resmi hem de gayri resmi parti etkinlikleri için ideal olabilir.

Daha fazla gör: Erkekler için Modern Mayolar

4. Zero Cut’ta David Beckham:

En sevdiğimiz ünlü sporcular ve ikonumuz David Beckham da sıfır kesilmiş saç çeşidini denerken görüldü. Yanlarda daha hafif solma ve sağlam bir sakallı bıyık kombinasyonu ile eşleştirilmiş sıfır kesim ile, tüm görünümün ne kadar yakışıklı olduğunu seviyoruz. Aynı şeyi resmi veya blazer ceketlerle eşleştirin ve makyaj zahmetsizce göz alıcı görünecek. Bu sıfır derece düşük solma saç kesimi, 40 yaş üstü erkekler için genç görünebilir!

5. Çizgili Sıfır Kesim:

Bu saç modeli moda dünyasında tamamen modern. Üstte çapak sıfır saç modeli ve yanlarda küçük soluk. Bir taraftaki şerit ile tüm makyaj, erkeksi görünümlerle klasik ve sinirli görünecek. Resmi olmayan ve gündelik görünümü tercih eden erkekler için, etrafındaki parti ve canlı titreşimlerle, bu sıfır sıfır saç kesimi, günlük yaşam için harika bir seçim!

6. Uzun İndüksiyon Sıfır Kesim:

Biraz daha kalın, her tarafı bir inçten daha az olan saçları tercih ediyorsanız, bu benzersiz stili sıfır kesimi deneyebilirsiniz. Yine de kısa saçlı bu görünüm, etrafında yara izleri veya düzensiz şekiller olan ve bu kusurları gizlemeye yardımcı olabilecek erkekler için idealdir. Yine de, aynı özelliklere sahip olan bu saç kesimi, daha uzun günler boyunca giymek için rahattır ve hem gündelik hem de profesyonel veya resmi durumlar için çok yönlüdür. Burada görülen Bollywood ünlüsü Shahid Kapoor, çapaksız bir kesim saç kesimi varyantını kullanıyor ve genel olarak nasıl sonuçlandığını seviyoruz!

7. High Buzz Cut Fade Zero Cut Saç Modeli:

Bu, solma deseni sıfır saç kesimi olan modern erkeklerin tercih ettiği akıllı bir stil. Sıfır koruma kesme uzunluğuna sahip yüksek vızıltıya ihtiyaç duyan erkekler bu saç kesimi tarzını tercih edebilir. Daha çok yüz şekli uzun olan erkekler tarafından tercih edilmektedir.

8. İndüksiyon Kısa Buzz Zero Cut Saç Modeli:

Bu sıfır saç modeli, kısa vızıltılı indüksiyon saç kesimi olarak da adlandırılabilir. Bu tip saç manşonları tercihen silahlı kuvvetlerdeki yeni askerlere tarihi geçmişten verilirdi. Jileti kafa derisine götürmeden elde edilebilecek en kısa vızıltı veya sıfır saç kesimlerinden biridir.

Daha fazla gör: Erkekler için Kase Saç Modelleri

9. Cool Buzz ve Line-up Saç Modeli:

Bu sıfır numaralı saç kesimi, gençler arasında popüler olan en havalı saç kesimi. Size kesinlikle en çarpıcı görünümü verecek olan sıcak mevsimler için uygundur. Sıralı bir desene sahip en havalı saç stiline sahip.

10. Crew Cut Uzun Üst Saç Modeli:

Tamamen yeni mürettebat kesimi, daha kısa kenarlara giden uzun tepeden yapılmıştır. Bu çarpıcı sıfır saç kesimi, genellikle yarışları sırasında bir yük ya da engel olmaması gerektiğini düşünen rekabetçi kürekçiler tarafından alınır.

11. Edge up Buzz Fade Hairstyle:

Bu, en kısa uzunluğa sahip erkekler için tam olarak klasik bir saç kesimi. Vızıltı deseninden oluşurlar ve en kısa taraflarını göstermek için benzersiz bir şekilde yukarı bakarlar. En ince kenarları elde etmek için elektrikli makaslardan sağlanan özel özelliklere sahip sıfır soluk saç kesimidir.

12. Düz Üst Kısa Kenarlar Saç Modeli:

Bu sıfır saç kesimi, daha kısa kenarlara sahip olan ve daha uzun bir üst görünüme neden olan mürettebat kesimine veya buzz kesimine benzer. Düz tepe veya sivri uçları elde etmek için, bu stil saç jelleri kullanılarak oluşturulur. Aynı zamanda, tipik olarak, keskin kontrastlara sahip uzun bir vızıltı kesim deseni olarak da adlandırılabilir.

13. Buzzed Top High Skin Fade Saç Modeli:

İşte genellikle yüksek tonlu veya tenli yüz şekli için olan Zero fade saç modeli. Bu vızıltılı üst kesim veya sıfır kesim, genellikle daha keskin kenarlar özelliğine sahiptir. Yalnızca askeri güçlerdeki adamlara adanmıştır.

14. Burr Cut 1 veya 2 Clipper Uzunluğunda Saç Modeli:

Bu, indüksiyon tipi kesimlere az çok benzeyen sıfır saç kesimidir. Onlardan daha az ayırt edilirler ancak 1 veya 2 kesme koruma uzunluğu kullanılarak gerçekleştirilirler.

15. Klasik Taper Uzun Buzz Saç Modeli:

Genellikle sıradan bir görünüm için olan bu klasik tip sıfır konik saç kesimlerine bir göz atın. Kelimenin tam anlamıyla daha az bakım gerektirir ve bu, daha düşük okumaların kesicisiyle ara sıra da olabilen bir dizi olabilir.

Bu sıfır kesim saç modeli fotoğrafları, sihirli bir şekilde erkekler için istisnai olarak tasarlanmış benzersiz stildir. Çok pahalı değiller, ancak uzmanlar tarafından profesyonelce tasarlanmaları gerekiyor. Ayrıca daha az çabayla düşük bakım maliyetleri taşırlar. Ve bununla birlikte, erkeklerin çoğunun sahip olmayı tercih ettiği ilk önce modaya uygun ve şıklar.