En parlak temizlik ipuçlarından 10 tanesi

Temizlik, çoğu insanın özellikle yapmaktan hoşlanmadığı bir iştir, ancak isteseniz de istemeseniz de herkes bunun yapılması gerektiğini bilir. Her şeyi biraz daha kolaylaştırmak ve en önemlisi daha hızlı hale getirmek için bildiğimiz en iyi temizlik ipuçlarından bazılarının bir listesini yaptık!

Bu temizlik ipuçlarını zaten biliyor muydunuz?

1. Bulaşık sabunu ve yağ lekeleri

Giysilerinizde yağ lekesi var mı? Pek çok insan lekenin üzerine bir dilim limon koyarak veya biraz talk pudrası kullanarak düzeltmeye çalışır. Ama bulaşık sabununun daha iyi çalıştığını biliyor muydunuz?

2. Bulaşık makinesi tabletleri her şeyi yapabilir

Çoğu insan bulaşık makinesinde bulaşık makinesi tabletleri kullanır ki bu anlaşılabilir bir durumdur. Ama bunları fritözünüzü temizlemek için de kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Ve bunları kullanabileceğiniz daha birçok şey var!

3. Gıcırtılı temiz gaz brülörleri

Ocağınızdaki gaz brülörlerini temizlemek gerçekten yorucu olabilir. İşte bu yüzden, işleri çok daha kolay hale getirecek harika ipuçlarımız var!

4. Banyonuzu greyfurt ile temizlemek

Orada tonlarca kimyasal içeren her türlü süslü, pahalı temizlik ürünü var. Ama banyonuzu temizlemek için bir greyfurt kadar kolayca kullanabiliyorsanız neden bunları kullanasınız? Kulağa garip geliyor ama harika çalışıyor ve önemli olan tek şey bu!

5. Biraz aspirin sayesinde parlak beyaz çamaşırlar

Kullandığınız tüm özel çamaşır deterjanlarına rağmen beyaz giysileriniz tamamen beyaz kalmıyor mu? Sizin için bir çözümümüz var! Biraz aspirin yardımıyla beyaz elbiselerini tekrar mükemmel haline getirebilirsin!

Parlak temizlik ipuçlarımızın geri kalanı için bir sonraki sayfaya gidin!

Sayfa 1/2