En İyi Fortnite Kaçış Odası Harita Kodları

Fortnite’deki bazı ilginç ortamlardan kaçmak istiyorsanız, işte seçebileceğiniz Kaçış Odalarının bir listesi. Bu Kaçış Odalarının zorluk seviyesi yetenekleri haritaya bağlıdır. Neden kaçtın? Sadece oyunda arkadaşlarla veya arkadaşsız eğlenmek için.

Nereden kaçmak istediğinize bağlı olarak, bazı Kaçış Odaları zordur ve bazıları kolaydır. İşte Kasım 2020 için en iyi Fortnite Kaçış Odası Harita Kodları.

En İyi Fortnite Kaçış Odası Haritaları Kodu - Kasım 2020

Fortnite Kaçış Odası Haritaları Kodu

Kaçış Odalarının her birinin altında tek tek ayrıntılı olarak tartışılmıştır.

Parça

Fragments kodu: 8044-3325-1360

Bu akıllıca bir Kaçış. Zihin hakkında bir hikaye anlatır ve bir dizi zor bulmacayı içerir. Bulmacaları çözebilmek için tüm ipuçlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu Kaçış, kendi karakterinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Kendi özellikleriniz hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

İnce adam: 8 Sayfa

Slender-man kodu: The 8 Pages: 9368-6634-9099

Bu Kaçış sizi sis dolu bir ormana götürür. Bunun ürkütücü faktörleri var ve Slender-man’ın 8 farklı sayfasını aramanız ve işaretlemeniz gerekir. Bu 8 sayfayı haritanın etrafına dağılmış olarak bulabilirsiniz. Bu yüzden, sayfaları aramak için haritanın etrafında dolaşın ve onları işaretleyin. Bu arama sırasında, İnce adama çok uzun süre bakmamaya dikkat edin. Bu tehlikeli. Bakış sana zarar verir. O kadar güçlü ki sizi tamamen ortadan kaldırabilir.

Perili Köşkten Kaçış

Perili Köşkten Kaçış kodu: 6541-6796-4390

Bu, doğası gereği daha doğaüstü. Bu Kaçış, gizemleri çözmenizi gerektirir. Çevrenizdeki her şeye karşı çok dikkatli olmalısınız. Akıllılığınız perili köşkten geçmenize yardımcı olacak.

Yat Kaçış

Yat Kaçışının Kodu: 2385-3342-5568

Bu kaçış, adından da anlaşılacağı gibi, bir yattan kaçmak için kullanılır. Hileler ve taktikler kullanır ve size bir çıkış yolu bulur. Haritadan çıkmanın yollarını bulmak için yolları aramanız ve haritanın farklı bölümlerinin kilidini açmanız gerekir. Bu arama sırasında, öğeleri de bulmanız gerekir. Bu haritaya girdiğinizde, düşünme başlığınızın takılı olduğundan emin olmalısınız. Bunun için birkaç bulmacayı çözmelisiniz.

Jurassic Park Kaçış Haritası

Jurrasic Park Kaçış Haritası Kodu: 6917-1591-9781

Burada, tehlikeli dinozorlardan kaçarken ve kendinizi korurken karmaşık bir ormanda ilerlemeniz gerekiyor. Bununla birlikte, bu harita, engellerden kurtulmak için gizli noktalar bulmanız gerekebileceğinden küçük bir bilmecedir. Dahası, kaçışınız için hiçbir ipucunu kaçırmamak için mümkün olan her yere bakmalısınız.

Genius Kaçış Haritası (Zor)

Genius Kaçış Haritası (Zor) kodu: 6992-9228-2868

Bu Kaçış tekniği, oyuncunun akıllı ve zeki olmasını gerektirir. Bir odadan kaçmak için en küçük detaylara dikkat etmelisiniz. Bu zor bir rota. Doğru yoldan dikkatinizi dağıtmak kolaydır. Bu yüzden çok dikkatli olun. Burada üç seviyeyi geçmelisiniz.

Ajanlar Kaçış

Agent Escape kodu 8512-0541-8119’dur.

Bu kaçış, Fortnite Bölüm 2: Sezon 2’de keyif aldığınız casus deneyimini yeniliyor. Gizli bir ajanın rolünü oynayarak, kaçış haritasını takip eden bir müzeden geçmelisiniz. Bu müze her yer bitki ve çalılarla kaplıdır. Daha sonra, bir kasabadan geçmeniz ve ardından zorlu tuzakları geçmeniz gerekiyor ve sonunda bir zincir olan hedefinizi elde edeceksiniz.

100 Oda

100 Oda kodu: 6126-3353-7805

Burada 100 farklı küçük odadan kaçmanız gerekiyor. Bazılarının kaçması kolaydır, bazıları ise aldatıcı ve zordur. Bu odalar sizi şaşırtacak. Bu odalardan kaçmak için düşünmeli ve hesaplamalısınız.

Afetten Kaçış

Afetten Kaçış kodu 0186-6030-9828’dir.

Bu kaçış haritası sizin için stres dolu. Buradaki kaçışlar zamana bağlı, bu da onları daha stresli hale getiriyor. Kaçış sizi yakalamaya çalışan felaketlerle dolu. Kendinizi bazı yerlerde orman yangınından kaçarken bulacaksınız, bazı yerlerde ise kendinizi korumanız gereken tsunamidir.

O halde bir depremde ölmekten kurtulmalısınız. Bu bölümde, bir düdenten aşağı atlamanız gerekiyor. Çukura atlamaya dikkat etmelisin. Herhangi bir atlamayı kaçırırsanız, kendinizi öldürteceksiniz. Bu feci kısımları temizledikten sonra, patlayan bir volkanın olduğu kısım geliyor.

Volkan sahnesinden kaçmak için dört gizli öğeyi aramanız gerekir. Sonuç olarak, bu kaçış haritası çok stresli ve hızlı olmanızı gerektiriyor.

Birinci Şahıs Görsel Kaçış

Birinci Şahıs Görsel Kaçış kodu 1211-9143-2539’dur.

Bu Kaçış haritası size birinci şahıs bakış açısı sunar, bu da size bir FPS’de olma gibi bir deneyim yaşattığı anlamına gelir. Ancak bu özellik sadece eğlenceli değil. Birinci şahıs bakış açısı basit şeyleri zorlaştırır ve normalde kolay olan sıçramalar karmaşıklaşır.

Benzer şekilde, etrafınızdaki şeyleri anlamak da zorlaşır. Ama zekânınla iyi kaçabileceksin. Şimdi, kontrol edin Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için. Abone olun Youtube kanalı oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için.