Ekim 2020 için Genshin Etkisiz Ürün Kodları

Genshin Impact, miHoYo tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon rol yapma video oyunudur. Oyun, fanteziye dayalı açık dünya ortamı ve aksiyon savaş sistemi ile oldukça popülerdir. Tüm bu eğlenceli unsurlar oyuncular için oldukça ilgi çekicidir. Oyun kendi başına bazı zorluklarla gelse de, geliştiriciler oyunun aktif oyuncularının yolculuklarını kolaylaştırmak için sürekli olarak bir şeyler üzerinde çalışırlar.

Genshin Impact’in geliştiricisi ve yayıncısı miHoYo, oyunun aktif kullanıcılarının belirli ücretsiz ödüller için onları kullanmalarına yardımcı olan aktif itfa kodları üzerinde sürekli çalışır. Her ay dolaşan aktif ve pasif kodlar varken, bugün aktif olanlara bakacağız. Artık çok fazla övünmeden, Ekim 2020 için Genshin Impact ücretsiz ürün kodlarıyla ilgili kılavuzumuza doğrudan gireceğiz.

Ekim 2020 için Genshin Etkisiz Ürün Kodları

Ekim 2020 için Genshin Etkisiz Ürün Kodları

  • GENSHINMHY0M – 30 Primogem için kodu kullanın [for America]
  • GENSHINMHY0O – 30 Primogem için kodu kullanın [for Europe]
  • GENSHINMHY0I – 30 Primogem için kodu kullanın [Asia]

Yukarıdaki listeden doğru kodu aldıktan sonra, miHoYo’nun Kod Kullanım Web Sitesine gitmeniz yeterlidir. Bir kodu kullanabilmek için Adventure Rank 10 veya daha fazla olmanız ve Mondstadt’ta Adventure Rank Ödüllerini toplamış olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Bununla birlikte, yukarıdaki kılavuzu okumanın size bazı değerli bilgiler ve yardımlar sağlamasını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!