Dyo yeni beliz rengi ile boyanmış duvar

Ev nasıl boyanır ve harika efektler elde edilir

Bir alanı canlandırın, metreleri genişletin, tavanı indirin beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası

Genelde hak ettiği ilgiyi, özellikle beyazın takipçilerini her şeye vermeyiz ama boyanın evi dönüştürme ve iyi bir makyaj gibi davranma gücü vardır . Böylece herhangi bir odayı aydınlatmak , oturma odanıza bir ‘ facelift ‘ yapmak , ana yatak odasından metrelerce genişlemek , mutfağın duvarını korumak , salonun çatısını ba j ar etmek, bir mekanın perspektifini değiştirmek, dar ortamlar bitişik veya herhangi bir odaya kişilik ve stil katın.

beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası, dyo beliz rengi ile boyanmis duvar, dyo yeni beliz rengi nasıl, yeni beliz dyo, dyo beliz, beliz boya rengi, dyo beliz rengi, dyo yeni beliz rengi ile boyanmis duvar, yeni beliz rengi ile boyanan evler,

Bu nedenle hem beyaz hayranları hem de hayatı ve evi renkli görenler için bu dekorasyon fikirleri , istediğiniz efekti elde etmek için biraz boya vermenize yardımcı olacaktır .

Önceki adımlar

İşe başlamadan önce neyle karşı karşıya olduğunuzu bilmeniz gerekir. Bunu yapmak için, odanın büyüklüğünü, ışığını, tavanlarının yüksekliğini, sahip olduğu kullanımı hesaba katmalısınız … Ve şüphe duyduğunuzda, renkle oynamanın farklı tonlar arasında iyi bir ilişki oluşturmak anlamına geldiğini unutmayın. ve “üç kuralı” nı uygulayan dengeyi aramak , yani o ton sayısını aşmamak, böylece kromatik kaosa düşmemek.

Kusurları gizle

Gotelé’yi çıkardıysanız ve pürüzsüz duvarınız şimdi bazı kusurlar gösteriyorsa, ideal olan , süngerleme veya paspaslama gibi, gizlemenin ve gizlemenin yanı sıra alanı genişleten ve güzel bir ışık oyunu sağlayan dekoratif bir tekniğe bahis oynamaktır. gölge. Dekoratif boya rustik ortamlar için idealdir, ancak yoğun renklere bahse girdiğiniz sürece aynı zamanda sofistike.

Bir odanın yüksekliğini artırın

Bir ışık tavan ve karanlık duvarları (neredeyse) sihirli odamız yüksekliği katacak. Aynı şekilde tavan hattını döşemeden 10-15 cm’lik bir pervaz ile alçaltırsanız veya duvarın alt kısmını üst kısma göre daha koyu bir renge boyarsanız, boşlukları daha ince hale getirmiş olursunuz. Düşük mobilyayı da tercih ederseniz, izlenim iki kat daha etkili olacaktır.

Ölçerleri genişletin

Listenin başında beyaz olan açık renkler ve pastalar , şu anda bir odanın boyutlarını genişletmenin en iyi yoludur . Tavanda başka bir yumuşak tonla oynayarak, duvarlara ve tavana ‘bütünsel bir görünüm’ kazandırabilir veya sadece duvarlarda kullanabilirsiniz. Parlaklığı artırmak istiyorsanız, lake veya parlak bir boya seçin.

Çatıyı indir

Eski katların yüksek tavanlarına bayılıyor olsak da, gerçek şu ki, mobilyaların kaybolduğunu hissettiği yerlerde belirli bir boşluk ve soğukluk hissi de üretebilirler. Bu izlenimi azaltmak için, duvarın üst kısmına bir çizgi çizin ve tavanla aynı renge boyayın , böylece sadece alçaltmakla kalmaz, aynı zamanda ekstra bir sıcaklık elde edersiniz .

Dinamizm sağlayın

Duvarlarda uyumlu veya zıt ( beyaz veya siyah ) iki rengi birleştirmek , çarpıcı bir görsel etki yaratır ve aynı zamanda dekoratif olarak doğru, ancak biraz yumuşak olan bir odaya dinamizm ve kişilik dokunuşu sağlar. Sonuçtan korkmayın ve ona cesur bir dekorasyonla eşlik edin. 

Ayrı ortamlar

Normalde oturma odası, yemek odası ve mutfağı barındıran bir ortak oda lehine duvarların ortadan kaldırıldığı, açık ve çok işlevli mekanların iç dekorasyon özdeyişlerinden biri haline gelen ‘açık konsept ‘, aynı zamanda ofis veya hatta yatak odası. Bu durumlarda boyama, her alanda veya bunlardan birinde farklı tonlar kullanarak , böylelikle kutu içinde kutular oluşturarak, bölmelere gerek kalmadan ortamları sınırlandırmaya izin verdiği için çok faydalı olabilir .

Vurgulu bir duvar oluşturun

Ya da aynısı, görsel etki yaratarak diğerlerinden sıyrılmak istediğimiz bir duvar. Hem banyoya, yatak odasına, oturma odasına hem de mutfağa özgünlük katmak için mükemmel bir çözüm . Odanın renk paleti (duvarlar, zemin ve mobilyalar) kontrast oluşturacak renkleri belirlemenin anahtarı olsa da, tek başına da gidebilir ve uzak tonları seçebilirsiniz, ancak bu durumda etkiye daha dikkat etmeniz gerekir. bir ışık. ve aksesuarları azaltmak minimumda.

Doğru oranlar

Bir alanı vurgulayın

Boyama bir duvar içinde bir farklı renkte kalanı için iyi bir yoldur önem vermek böyle bir okuma köşesi, şömine ya da evin, bir alana başlık duvarı da ve bir yolunu  dönüştürmek bir yapısal kusur , böyle çok bozulmuş bir boru veya ahşap zemin olarak, altından , içinden, gizlemek yerine, gururla sergileyin ve dekorun aktif bir parçası haline gelin.

Bir odayı genişlet

Oturma odanızın veya yatak odanızın bir ‘L’ kat planı varsa veya çok dikdörtgense, ideal olan arka duvarı açık bir tonda ve geri kalanını karanlıkta boyamaktır, bu da alanımızı görsel olarak yanlara ‘açacaktır’. Başka iyi bir fikirdir için bir boya için soket t veya  bu içinde , germe ek kalmak için orijinal bir dokunuş ve şık verir.

Bir koridor ‘tüpünü’ kısaltın

beliz rengi, dyo yeni beliz, dyo beliz rengi yorumları, beliz rengi duvar boyası, dyo beliz rengi ile boyanmis duvar, dyo yeni beliz rengi nasıl, yeni beliz dyo, dyo beliz, beliz boya rengi, dyo beliz rengi, dyo yeni beliz rengi ile boyanmis duvar, yeni beliz rengi ile boyanan evler,https://newyeni.com/dyo-yeni-beliz-rengi-ile-boyanmis-duvar/

Eski evlerde en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Bu nedenle, koridorunuz uzun ve darsa ve sonu yok gibi görünüyorsa, mesafeleri ‘kısaltmak’ için iyi bir fikir, son duvarı koyu veya çarpıcı bir boya ile boyamaktır , böylece yaklaşıyor ve hacim daha kompakttır.