Düzeltme: Black Ops Cold War: Zombies Split Screen Sorunu

Başlangıç ​​olarak, COD BOCW Zombies moduna giriyorsanız, oyunda yardım alana kadar çok uzun süre hayatta kalamayabilirsiniz. Zombilerin oynanışı, zombilerin kazara gelişi ve onlardan daha hızlı hasar görmesi nedeniyle her zaman oldukça ilginç ve korku verici görünüyor. Her nasılsa Black Ops Cold War oyuncuları yerel bölünmüş ekran partilerini kurmaya çalışırken başları belaya giriyor. Şimdi, aynı zamanda kurbanlardan biriyseniz, Black Ops Cold War Zombies Split Screen Sorununu Nasıl Düzelteceğinizi kontrol etmelisiniz.

En önemlisi, zombi modu yardıma ihtiyaç duyduğundan bahsettiğimiz gibi arkadaşlarla her zaman eğlencelidir. Şu an itibariyle sadece PlayStation konsolu oyuncuları Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies bölünmüş ekrana ve çok oyunculu moda erişebiliyor. Oyuncular sadece yerel lobiye davet edilebilir. Ancak, lobi lideri çok oyunculu oyuna hiçbir şekilde başlayamaz. Bu arada, oyuncular da şunu söyleyen bir uyarı notu alıyorlar: “Seçilen oynatma listesi mevcut parti yapılandırmanızı desteklemiyor. Lütfen devam etmek için tüm bölünmüş ekranlı oyuncuları grubunuzdan çıkarın. “

Düzeltme: Black Ops Cold War: Zombies Split Screen Sorunu

Düzeltme: Black Ops Cold War: Zombies Split Screen Sorunu

Şimdi, Twitter’daki raporlara göre bölünmüş ekran sorununun özellikle eksikliği birçok oyuncu için sinir bozucu. Ayrıca, bir oyuncunun tam anlamıyla Change.org platformunda kendi dilekçesini imzalayıp kurduğunu ve Treyarch & Activision’ı Black Ops Cold War Zombies’e 4 oyuncu bölünmüş ekran eklemeye çağırdığını da belirtmek gerekir. 1.000 imzalı dilekçe zorunluluğu, bu makaleyi yazarken neredeyse dolmak üzere.

Neyse ki, Zombies modunda bölünmüş ekranı etkinleştirirken hem PS4 hem de PS5’ten etkilenen oyuncular için bir düzeltmemiz var. Öyleyse, daha fazla zaman kaybetmeden, içine girelim. Tek ihtiyacınız olan, PS4 / PS5 konsolunuzda bölünmüş ekran modunu etkinleştirmektir. Bunu yapmak için:

 • Her şeyden önce, konsolunuza 2. bir kontrol cihazı bağlamanız gerekir.
 • Ardından başka bir hesap kullanarak farklı bir adla oturum açın.
 • Şimdi, Black Ops Cold War Zombies’teki Multiplayer menüsüne gidin.
 • Son olarak, Zombies’de bölünmüş ekran modunu etkinleştirmek için kontrol cihazınızdaki X düğmesine basın.
 • Gitmekte iyisin.

Bazı kullanıcılar aşağıdaki gibi bir hata bildirimi alsa da “Bu özelliğe erişmek için PlayStation Plus’a ihtiyacınız var”. Şimdi, durumda, bu hata mesajını alıyorsanız, aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

 1. Bu nedenle, hatayı aldığınızda, Zombies oyununda bölünmüş ekran modunu etkinleştirmeyi denemek için Tamam düğmesine basın> oyun kumandanızdaki X düğmesine tekrar basın.

Şimdi, başka bir yeni hata uyarısı alabilirsiniz. “Bu içerik şu anda seçilemez”. Bu yüzden, atlayın ve Tamam düğmesine basın. Ardından, bölünmüş ekranın etkinleştirilip etkinleştirilmediğini kontrol etmek için kontrol cihazınızdaki X düğmesine tekrar basın.

Bu yöntemin sizin için işe yaramasını umuyoruz. Ancak, durumda, yöntem size uygun değilse, aşağıdaki yöntemi kontrol ettiğinizden emin olun.

Bölünmüş Ekran Sorununu Düzeltme Adımları

Bir çok etkilenen oyuncu için kullanışlı olması gereken olası bir geçici çözümü paylaştığı için Redditor’a (Bloodwink) teşekkürler.

 1. Kullanıcı 1’in arkadaş listesine Kullanıcı 2’yi eklemesi gerekir
 2. Ardından, Kullanıcı 1 olarak oyunda denetleyicideki A düğmesine basın
 3. Ardından, Kullanıcı 2 olarak oturum açın> Kullanıcı 1 artık Kullanıcı 2’yi çok oyunculu moduna davet edebilir
 4. Kullanıcı 1 olarak Zombiler moduna girin ve oyundan çıkın
 5. Artık Kullanıcı 1 artık PSN’de (PlayStation Network) sosyal menüyü açabilir
 6. Son olarak, Kullanıcı 2’nin oyununuza hızla katılmasına izin verin
 7. Zevk almak!

Bölünmüş ekran modunu etkinleştirmek için yukarıdaki adımları doğru şekilde uyguladığınızdan emin olun. Sorun hala devam ederse, Treyarch’ı da etiketleyerek Activision ekibine bu konuyu bildirmenizi tavsiye ederiz.

İşte bu çocuklar. Umarız bu kılavuzu oldukça yararlı bulmuşsunuzdur. Ek sorgular için aşağıdaki yorumu sormaktan çekinmeyin.