Düzelt Baldur’s Gate 3 Steam Satın Alımı Beklemede Takılı Kaldı

Baldur’s Gate 3, onlarca yıl bekledikten sonra nihayet PC, Google Stadia ve macOS X platformları için piyasaya sürüldü. Oyun, oyuncular üzerinde zaten iyi bir izlenim bıraktı ve şu anda erken erişimde koştuktan sonra bile Steam kullanıcıları tarafından iyi bir şekilde derecelendirildi. Ancak, talihsiz oyunculardan bazıları Baldur’s Gate 3 Steam Satın Alma İşleminde Sabitlenmesi Gereken Beklemede sorunu yaşadığı için oyunu indirip oynamaya başlamak için herkes yeterince şanslı değil.

Aynı zamanda Steam kullanıcılarından biriyseniz ve Baldur’s Gate 3 video oyununu satın alırken aynı sorunu yaşıyorsanız, sorunu çözmek için bu sorun giderme kılavuzuna göz attığınızdan emin olun. Bu oyunun satın alma işlemini tamamlayamadığınız için, ne Steam Kitaplığında görünecek ne de oyunu çalıştırıp oynayabileceksiniz. Öyleyse, hiç gecikmeden konuya girelim.

Düzelt Baldur's Gate 3 Steam Satın Alımı Beklemede Takılı Kaldı

Düzelt Baldur’s Gate 3 Steam Satın Alımı Beklemede Takılı Kaldı

Bu nedenle, Steam platformunda Baldur’s Gate 3’ü satın alırken takılırsanız, Steam ayarlarına gitmeniz ve satın alma işlemini tamamen iptal etmeniz gerekir.

  • Steam istemcisini PC’nizde başlatın.
  • Ekranın sol üst köşesindeki Steam sekmesine tıklayın.
  • Ayarlar menüsüne gidin> Sağ üst köşeden Hesap ayrıntılarını görüntüle’yi seçin.
  • Ardından, Satın alma geçmişini görüntüle> Baldur Kapısı 3’ü seçin.
  • Satın almayı iptal et’i seçin.
  • Tamamlandığında, Steam istemcisini kapatın ve yeniden başlatın.
  • Son olarak, sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmek için Baldur’s Gate III oyununu tekrar satın almayı deneyin.

Bununla birlikte, bir Reddit gönderisine göre, Steam sunucuları şu anda yoğun saatlerde aşırı kullanıcı sayısı nedeniyle yavaş indirme işlemi, Satın alma takılı kaldı ve daha fazlası gibi birden fazla sorun yaşıyor. Bu nedenle, okuyucularımıza ayrıca sabah erken veya gece yarısı gibi daha az kalabalık saatlerde (beklenen bir şekilde) Steam’de Baldur’s Gate 3 için satın alma veya indirme sürecini denemelerini öneririz.

İşte bu çocuklar. Bu kılavuzun sizin için yararlı olduğunu umuyoruz. Daha fazla soru için aşağıdaki yorumu sormaktan çekinmeyin.