Domates ve Avokado Tartar

Domates ve avokado tartar tarifi

Bu sefer, Ücretsiz Tariflerde, bir domates ve avokado tartar tarifi. Her öğüne başlamak için taze ve lezzetli bir başlangıçtır. Tartar, taze sebzelerle hazırladığımız için çok sağlıklı bir salatadır. Sunumu, arkadaşlarınız veya sevdiklerinizle bir kutlama için idealdir.

Ayrıca hazırlanması çok basit ve hızlı bir yemektir. Sadece 15 dakika içinde hazır olacak! En beğendiğiniz malzemelerle yapabilirsiniz ama domates ve avokadonun kombinasyonu klasik olmasının yanı sıra lezzetli ve harika görünüyor! Denemekten çekinmeyin ve öğrenmek için okumaya devam edin domates ve avokado tartar nasıl yapılır.

2 kişi
15 dk.
Düşük zorluk

Ek özellikler:
Ucuz maliyet

Domates ve avokado tartar yapmak için malzemeler:

Domates ve avokado tartar nasıl yapılır:

1

Hazırlamak için domates ve avokado tartarYapacağımız ilk şey domatesi yıkamak. İsteğe bağlı olarak deriyi çıkarabiliriz. Ayrıca tohumları çıkarıyoruz ve küçük parçalara ayırıyoruz.

Ardından avokadoyu soyup parçalara ayırıp soğanla aynısını yapıyoruz.

Domates ve Avokado Tartar Tarifi - Adım 1

2

Biz limon suyu Oksitlenmemesi için kesilmiş malzemelerin üzerine, özellikle avokadonun üzerine. Her şeyi bir kasede karıştırıyoruz.

Domates ve Avokado Tartar Tarifi - 2. Adım

3

Başka bir kapta yağı, biraz tuz ve sirkeyi ekleyin. Karıştırıyoruz ve biraz bu salata sosu ekleyin tartar üzerinde karıştırıyoruz ve bireysel tabaklarda hizmet veriyoruz, yuvarlak bir kalıp kullanarak.

Daha fazla baharat isterseniz, kenara bırakılan pansumanı servis edebiliriz. Hazır, tartarın harika olacak!

Domates ve Avokado Tartar Tarifi - 3. Adım

Domates ve avokado tartar – Öneriler ve diğer tarifler

Başlangıç ​​olarak domates ve avokado tartarını servis etmenin yanı sıra, yan veya garnitür ana yemeklerde. Bu salatanın malzemeleri, her tür yemek ve tarifle çok iyi birleşir, böylece hayal gücünüzü özgür bırakabilirsiniz.

Bu durumlarda, servis yapmanızı ve tartarı son yap, yemek hazır olduğunda şeklini korumasını sağlamak için. Daha basit bir şey tercih ederseniz, biraz kraker veya tartarla sürülen ekmek mükemmel olacaktır.

Şimdilik, domates ve avokado tartar için temel bir tarif geliştirdik, ancak tabağınıza daha fazla malzeme eklemeye ve ona farklı bir dokunuş katmaya karar verebilirsiniz. Örneğin, bir domates, avokado ve ton balığı tartarı yapabilirsiniz, çünkü bu, diğer tartar bileşenleri ile harika görünen bir elementtir. Karides, somon ve peynir gibi diğer malzemeler de çok iştah açıcı seçenekler.

Tartar asla kötü bırakmayan bir tarif, bu yüzden onu seviyoruz! Bu nedenle, başka yaptık tartar tarifleri seveceğinizden eminiz, örneğin bunlar: