Domates, peynir ve siyah zeytin salatası

Domates, peynir ve siyah zeytin salatası tarifi

Mozarella incilerini keşfettiğimden beri salatalarımda kullanmayı sevdiğimi anlıyorum. Hoş bir dokunuş veriyorlar ve bu yemekleri daha çekici hale getirmek ve insanları sağlıklı beslenmeye teşvik etmek için her türlü yardıma açığız. RecetasGratis’te bu kez yağlı uskumru salatasını domates ve turşu ile birleştiren lezzetli bir salata hazırlıyoruz! On dakika içinde bununla hazır sağlıklı ve lezzetli bir akşam yemeği yiyeceksiniz. domates, peynir ve siyah zeytin salatası, Kulağa hoş gelmiyor mu?

2 kişi
15 dk.
Gelen
Düşük zorluk

Ek özellikler:
Ucuz maliyet, pişirme yok

Domates, peynir ve siyah zeytin salatası yapmak için malzemeler:

Domates, Peynir ve Siyah Zeytin Salatası nasıl yapılır:

1

Domates ve mozzarella peynirli salatamızı hazırlamak için domatesleri iyice yıkayıp kurutarak başlıyoruz. doğrarız ve onları bir kaseye koyuyoruz.

2

Zeytinleri ve soğanları süzüp domateslerin üzerine koyuyoruz. Turşuları süzüyoruz, doğrayıp salata kasesine ekliyoruz. Uskumrudan yağı süzüyoruz, iri parçalara ayırıp ekliyoruz.

3

Yağ, tuz ve fesleğen ile baharatlayın kurutun (tazeyseniz), iyice karıştırın ve servis yapmadan önce mozzarella incileri ve krutonları ekmeğin yumuşamaması için ekliyoruz. Afiyet olsun!

Eğer bunu beğendiysen domates, peynir ve siyah zeytin salatasıve blogumda pişirmeye devam etmek istiyorsanız Cuca’nın tatlı sırları daha birçok fikri bekliyor.

Hile: Mozzarella incileriniz yoksa mozzarella peyniri kullanıp doğrayabilirsiniz ya da taze Burgos tipi peynir.

Tarifini beğendiyseniz Domates, peynir ve siyah zeytin salatası, peynirli Salata Tarifleri kategorimize girmenizi öneririz.