Domates, mozzarella ve hamsi salatası

Domates, mozzarella ve hamsi salatası tarifi

RecetasGratis’te 15 dakikadan kısa sürede hazır olacak, sağlıklı ve lezzetli bir akşam yemeği kurtaracak mozzarella incili ve hamsili domates salatası hazırlıyoruz. Noel yemeklerinin veya aile toplantılarının fazlalıklarını telafi etmek için ideal olan bu salata, sağlıklı beslenerek kilomuzu geri kazanmamıza yardımcı olacak, böylece kaçıramazsınız! Ve bu kadar lezzetli daha fazla tarif arıyorsanız domates, mozzarella ve hamsi salatasıBunları Los Dulces Secretos de Cuca blogumda bulacaksınız.

2 kişi
15 dk.
Gelen
Düşük zorluk

Ek özellikler:
Ucuz maliyet, pişirme yok

Domates, mozzarella ve hamsi salatası yapmak için malzemeler:

Domates, Mozzarella ve Hamsi Salatası nasıl yapılır:

1

Biz başladık domatesleri yıkamak ve kurutmak. Kalbi çıkarıyoruz ve deriden bırakarak kesiyoruz. Sonra onları büyük bir kaseye koyuyoruz.

2

Zeytinleri süzüyoruz ve onları domateslere ekliyoruz.

3

Fazla yağı alıp hamsileri tuzluyoruzdomates ve mozzarella salatasının hazırlanmasına devam etmek için parçalara ayırıp salata kasesine koyuyoruz.

4

Bir pansuman hazırlıyoruz zeytinyağı, sirke, öğütülmüş sarımsak ve tuz ile. Elbette hamsi ve zeytinin zaten sahip olduğu tuza dikkat edin. Domates ve hamsi salatamızı hazırlıkla sular, iyice karıştırıp 5-10 dakika dinlendirerek domateslerin sosu iyice alması için dinlendiririz.

5

Servis yapmadan önce mozzarella incileri ve krutonları ekleyin ve ekmeğin yumuşamaması için hemen servis yapın. Bu domates, mozzarella ve hamsi salatası sarımsaklı ve maydanozlu pişmiş domuz pirzolası gibi başlangıç, akşam yemeği veya diğer yemeklere eşlik etmek için mükemmeldir. Afiyet olsun!