DJ’in Çeviklik Kılıcı Nasıl Elde Edilir

Roblox Robeats’in ikinci sezonu heyecan verici yeni savaşlar ve harika yeni silahlarla geliyor. Oyundaki yeni kollardan biri de DJ’in Sword of Agility. Bu, yeni RB Battles etkinliğini oynayarak elde edilebilir.

Şimdi, çoğu oyuncu DJ’in Kılıcı Çeviklik Kılıcı’nı ele geçirmek için hem heyecanlı hem de kafası karışmış durumda. Bu yüzden onlara yardım etmek için yine rehberle buradayız. Daha fazla zaman ayırmadan başlayalım.

Roblox Robeats: DJ'in Çeviklik Kılıcı Nasıl Elde Edilir

Roblox Robeats: DJ’in Çeviklik Kılıcı Nasıl Elde Edilir

İşte DJ’in Sword of Agility’yi alabileceğiniz adım adım yol.

Tanrısal Özel Bir Dans Edinin

Etkinlikte ilk göreviniz bir dans yarışmasına katılmak. Yarışmaya katılmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Ana menüye gidin.
 • “Danslar” sekmesini seçin.
 • Ardından “Dans Ayarları” nı tıklayın.
 • Son olarak, “Daha Fazla Dans Satın Al” seçeneğini seçin.

Yukarıdaki adımlar sizi Robeats’te bir Dans Mağazası bulacağınız bir sokağa götürecektir. Dükkanın içinde bir dans makinesi bulacaksınız. Bu makine ile konuşmalı ve sonra bu adımlarla dans etmelisiniz.

Yukarı -> Yukarı -> Aşağı -> Aşağı -> Sol -> Sağ -> Sol -> Sağ -> B -> A

Bu, ilk görevinizi tamamlayacak ve ödül olarak Tanrısal Ayrıcalıklı bir dans alacaksınız.

Dört Şarkı Çal

Şimdi dört özel şarkıyı sürekli bir sırayla çalmanız gerekiyor. Bunu yapmak için gereken adımlar aşağıda verilmiştir.

 • Ana menüye gidin.
 • “Oynat” sekmesini seçin.
 • “Tüm Şarkılarım” seçeneğine tıklayın
 • Şimdi arama çubuğunda, aşağıda adı verilen dört şarkıyı bulun. Bunları bulmanız ve aşağıda verilen sırayla oynamanız gerekir:
 1. Roblox Marşı (“İşte Başlıyoruz”)
 2. Yengeç Rave
 3. Solmak
 4. Pazartesi Gecesi Canavarları (Zor)

Bir sonraki şarkıyı çalmadan önce her şarkıyı sonuna kadar çalmayı unutmayın. Bu, DJ’in Çeviklik Kılıcı’nı elde etmek için ikinci görevinizi tamamlayacaktır.

Asansöre Girin

Üçüncü görev, karakteriniz için belirli belirli öğeleri elde etmektir. Bu eşyalar sizi bu etkinlikte ilerletecek ve oyunda ilerlemenize yardımcı olacak. Gear Shop’a gidin ve aşağıda listelenen ürünleri oradan satın alın. Bu eşyaları satın almanız gerekiyor.

 1. Kişinin Kalp Kılıcı
 2. Xana’nın Sokak Gölgeleri
 3. Oyuncunun Pahalı Kıyafeti

Bu üçüncü görevinizi tamamlayacak. Bununla birlikte, Liderlik Tabloları ofisinde görev tamamlanma göstergesine gidip kontrol etmeniz gerekir. Bunun için Liderler ofisinin içindeki asansöre gidin. Etkinliğin üçüncü görevini başarıyla tamamladığınızı simgeleyen RB Savaşları simgesini göreceksiniz.

Simgeyi almak önemlidir. Bu göstergeyi asansörün içinde bulamazsanız, Monday Night Monsters (Hard) şarkısını çalın. Asansörün içinde RB Battles simgesini görene kadar tekrar tekrar oynamaya devam edin. Artık işiniz bitti ve bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

DJ’in Çeviklik Kılıcına sahip olun

Simgenin göründüğüne göre artık asansöre geçin. Asansörü kullanarak en üst kata çıkın. En üst katta bir platform var ve bu platformun üstünde ihtiyacınız olan silah var: DJ’s Sword of Agility. Kılıç ile etkileşime gir ve sonra onu al. Bu, etkinliğin son adımını tamamlar.

Roblox Robeats’te DJ’in Çeviklik Kılıcı’nı almanız için elimizde olan tek şey bu. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Daha fazla oyun güncellemesi için abone olun Youtube kanalı. Ayrıca, Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için.