Can We Watch Disney Plus on Nintendo Switch

Disney Plus’ı Nintendo Switch’te İzleyebilir miyiz?

Nintendo Switch, çocuklar ve hatta gençler arasında popüler olan popüler bir video oyun konsoludur. Üstelik hibrit bir konsol olduğu için çocuklar bunu taşınabilir cihaz ve ev konsolu olarak kullanabilirler. Standart düğmeler, analog çubuklar ve çok daha fazlası, size mükemmel bir oyun deneyimi sağlayacak Nintendo Switch’e gömülüdür.

Bu belirli video oyun konsolunun kendi işletim sistemi vardır. Kablosuz bir ağ üzerinden çevrimiçi oyunlar kurmanıza ve oynamanıza olanak tanır. Bununla birlikte, konsol her zaman bir mücevher değildi. Geliştirici, tasarımını ve performansını mükemmelleştirmek için uzun yıllar harcadı.

Çocuklarınız için bir Nintendo anahtarı kullanmayı düşünüyorsanız, Microsoft’un Xbox ve Sony’nin Playstation 4 gibi diğer popüler oyun konsollarıyla rekabet edebildiğinden en son sekiz nesile sahip olmalısınız. Ancak, çocuklar her zaman oyun oynamak istemez ve onlar da ayrıca Nintendo Switch’te en sevdikleri şovu izlemek istiyorlar.

Nintendo Switch, çocuğunuzun en sevdiği programı izlemek için iyi bir cihaz gibi görünen mükemmel bir kullanışlı video oyun konsoludur. Bu nedenle, ünlü yayın hizmetlerini Nintendo switch’e yükleyip yükleyemeyeceğinizi ve akışa başlayıp başlayamayacağınızı bilmek istersiniz. Bu yazıda, Nintendo Switch’e Netflix ve Disney Plus gibi akış hizmetlerini yükleyebileceğinizi tartışacağız.

Disney Plus'ı Nintendo Switch'te İzleyebilir miyiz

Disney Plus’ı Nintendo Switch’te İzleyebilir miyiz?

Nintendo Sitch, genel olarak bir uygulama mağazası gibi olan bir eShop uygulaması sağlar. Burada, yalnızca birkaç akış hizmetini içeren büyük uygulamalar olan Nintendo için bazı popüler oyunları indirebilirsiniz.

Ancak, Nintendo Switch bir akış cihazı için ideal değildir. Çünkü yükleyebileceğiniz yalnızca birkaç akış hizmeti vardır ve bu hizmetler o kadar popüler değildir. Bir akış cihazı, akıllı telefon, tablet veya PC istiyorsanız, Nintendo Switch’ten çok daha iyidir.

Netflix’i Nintendo eShop’ta indiremezsiniz bile. Yükleyebileceğiniz tek akış hizmeti HULU ve Youtube’dur. Evet, Youtube harika ama Netflix ve Disney Plus’taki gibi içeriğe sahip değil.

Şimdiye kadar, Disney Plus’ı Nintendo anahtarınıza yükleyip yükleyemeyeceğinizi merak ediyorsanız. Cevap hayır. Nintendo eShop’ta olmayan Disney Plus, Netflix veya diğer üçüncü taraf yayın hizmetlerini kurmanın bir yolu yoktur.

Sonuç

Disney Plus, çocuk eğlencesi için harika bir uygulama. Herhangi bir Disney TV’sine ve isteğe bağlı filmlere Disney Plus uygulaması aracılığıyla erişebilirsiniz. Ancak, bunu Nintendo Switch’inizde bulunduramayacağınız için çok talihsiz bir durum. İnternette Nintendo’da Disney Plus’ı gösteren resimler var. Ya bu resimler bir aldatmacaydı ya da gelecek yeni güncellemeler var.

Her halükarda, şu anda güncelleme yok ve Nintendo eShop’ta Disney Plus uygulamasına dair hala bir işaret yok. Bu nedenle, Nintendo Switch’in çocuklarınızın Disney Plus içeriğini izlemesi için ideal bir platform olmadığını varsayarsanız iyi olur. Onlara bir akıllı telefon veya tablet verirseniz daha iyi, hem Android hem de iOS cihazlar Disney Plus uygulamasını destekler ve akışa başlayabilirler.