Disney Plus Mod APK 1.7.2 (Premium Unlocked) with All Content

Disney Plus Mod APK 1.7.2 (Premium Kilidi Açık) Tüm İçerikle

2 Eylül 2020’de güncellendi: Bugün Android için en son Disney Plus Mod APK 1.7.2’yi ekledik ve aşağıda aynı indirme bağlantılarını bulabilirsiniz.

Bu modern çağda, diğer tüm yayın hizmetleri gibi, Disney’in de kendi hizmeti var. Disney Plus, Android ve iOS cihazlar için mevcuttur, ancak Disney Plus web sitesine de erişebilir ve buradan akış gerçekleştirebilirsiniz. Akış hizmetlerinin çoğu gibi, Disney Plus’ın da abonelik tabanlı planları vardır. Disney Plus içeriğini izlemek için öncelikle bir abonelik planı ödemeniz ve satın almanız gerekir.

Ancak, ya bir şey satın almak istemiyorsan ama yine de Disney Plus içeriğine göz atmak istiyorsan. Bu tür bir durumdaysanız, Disney Plus uygulamasının MOD APK sürümünü kullanabilirsiniz. Mod uygulaması, yerel uygulamanın sınırlamalarını geliştirmek veya kaldırmak için bireyler veya gruplar tarafından değiştirilmiş bir uygulamadır. Disney Plus MOD, premium içeriği ücretsiz olarak yayınlamanıza izin verecek ve çok daha fazlasını aşağıda tartışacağız.

Disney Plus Mod APK 1.7.2 (Premium Kilidi Açık) Tüm İçerikle

Disney Plus Mod APK 1.72 (Premium Kilidi Açık) Tüm İçerikle

Disney Plus uygulamasının MOD sürümü bir süredir internette dolaşıyor. MOD APK’lar? Evet, premium özellikler ve içerik için ödeme yapmanız gerekmediğinden, bunlara ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bununla birlikte, modlu uygulamaların geliştiricisi genellikle bireysel olduğu için uygulamalar mükemmel değildir. MOD uygulamalarında bulabileceğiniz genellikle hatalar ve hatalar vardır ve Disney Plus MOD bir istisnadır. Bu nedenle, geliştirici Disney Plus MOD uygulaması için bir güncelleme yayınladı. Disney plus MOD uygulamasının en son sürümü 1.7.2’dir. Bu makalede özelliklerini ve çok daha fazlasını tartışacağız.

Premium Unlock ile Disney Plus Modunu kullanmanın avantajları

Disney Plus MOD uygulamasını kullanarak, Disney, Pixar, Marvel, vs.’den en sevdiğiniz filmlere ve TV dizilerine erişebilirsiniz. Orijinal Disney Plus uygulamasında bulabileceğiniz en son içeriklerin tümünü bulabilirsiniz. Lion King’den Originals’a kadar her yeni filmi, tam TV dizisini, kısa filmleri ve belgeselleri MOD uygulamasında bulabilirsiniz. Dahası, premium içeriklere MOD uygulamasında ücretsiz olarak erişilebilir. Gördüğünüz gibi, MOD uygulamasının birçok avantajı vardır, ancak akış sırasında hafif bir yavaş bağlantı sorunu olabilir.

Ayrıca Disney Plus MOD uygulamasında Filmler, Tv dizileri indirebilirsiniz. İçinde hiç reklam olmayacak. Uygulama herhangi bir reklam olmadan premium içerik gösterdiğinden; tamamen reklamsızdır. Dahası, MOD uygulamasını kullanarak dört cihaza kadar yayın yapabilirsiniz. Akış için 4K UHD ve HDR çözünürlüğü elde edeceksiniz ve ayrıca özel bir Çocuk profili de var.

Android için Disney Plus Mod APK 1.72’yi indirin

MOD uygulaması yalnızca yaklaşık 15 megabayt boyutundadır. Kurulum, Android’e yüklediğiniz diğer tüm APK’ler gibi çok basittir. Disney Plus’ın en son MOD’u, önceki hata düzeltmeleri ve en yeni içeriklerle birlikte gelir.

Tüm İçerikle Disney Plus Mod APK 1.72’yi (Premium Kilidi Açıldı) İndirin

Old Disney Plus Hileli Mod APK

Eski versiyon İndir
Disney Plus Mod Apk 1.71 Yükleniyor

Doğrudan İndirme Bağlantısı

Buradan İndirin

Disney Plus MOD APK Premium Özellikler

Premium, MOD Disney Plus uygulamasında ve Ücretsiz Abone’de açılır. Peki ya arayüzü? Orijinal uygulama ile aynı mı? Hayır, arayüz çok daha az inceltildi. Kullanıcı arayüzünde önemli bir değişiklik yoktur. Böylece, Orijinal uygulamayı kullanırken sahip olacağınız aynı sorunsuz deneyime sahip olacağınız anlamına gelir.

Dahası, her şey Filmler ve Tv dizileri kategorisinde olduğu için içeriği kolayca bulabilirsiniz. MOD Disney Plus APK’yi kendiniz yüklemek ve kontrol etmek isterseniz, indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.