Destiny 2 Beyond Light Glimmer Farm Konumu

Glimmer Farm, Destiny 2’de değerli bir kaynaktır. Böylece hayranların neden bu kadar hevesli olduğunu anlayabiliriz. Dahası, Glimmer Farm’ı edinmenin birçok yolu ve yöntemi vardır; hepsi aynı şekilde çalışmıyor. Buna göre, Glimmer’ı yetiştirmek için seçebileceğiniz en iyi yer Cosmodrome’dur.

Şimdi, oyunculara bu Glimmer Farm konumlarında yardımcı olmak için bu kılavuzu getirdik. Söylemeye gerek yok, yağma mağaraları Cosmodrome devriye şehrinin Divide bölgesinde bulunabilir. Bu, oyuncuların bol miktarda Parıltı elde etmek için Ghost’larını doğru modla donatmaları gerektiği anlamına gelir.

Destiny 2 Beyond Light Glimmer Farm Konumu

Destiny 2 Beyond Light Glimmer Farm Konumu

Her şeyden önce Cosmodrome yağma mağarasına gidin ve Ultimate Glimmer Booster’ı donatın. Ayrıca, Glimmer damla toplamasını% 65 artıracak Ekonomik Hayalet Moduna ihtiyacınız var.

Bundan sonra ne yapacağını biliyorsun. Yeniden doğan düşmanları yenmeye devam edin ve bu size çok sayıda Işıltı sunar.

Ne yazık ki, Ultimate Glimmer Booster Ghost modu 15. Sezondan sonra çalışmayacak. Bu yüzden yukarıdaki Glimmer Farming hilesini öğrenmeniz en iyisi.

Bununla birlikte, daha fazla Glimmer yetiştirmek istiyorsanız, Ultimate Glimmer Booster Mod’un donanımlı olduğundan emin olun. Ayrıca, bazı Kayıp Sektörleri ve diğer görev etkinliklerini tamamladığınızı unutmayın. Her neyse, oyuncular isterlerse her zaman Glimmer’ı Spider’dan da satın alabilirler.

Artık Glimmer’ı çiftleştirmek için en iyi yerin Cosmodrome Loot Cave olduğunu bildiğinize göre devam edin ve onları yetiştirin. Daha fazla oyun güncellemesi için abone olun Youtube kanalı. Ayrıca, Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için.