Crusader Kings 3: Fix Bootstrapper and Steam Runtime Communication Error

Crusader Kings 3 yaş derecelendirmesi nedir

Paradox Entertainment Studio tarafından geliştirilen Crusader Kings III, büyük bir strateji video oyunudur. Oyun orta çağlarda geçiyor ve Crusader Kings ve Crusader Kings II’nin devamı olarak geldi. Bu özel video oyununun içinde biraz şiddet var, çünkü oyunun yaş derecesi son zamanlarda yaygın bir endişe haline geldi.

Resmi olarak piyasaya sürülen her video oyunu için, oyunun hangi yaş grubuna göre oynanabileceğini belirten belirli bir yaş sınıflandırması olacaktır. PEGI, video oyunları için bu tür yaş sınıflandırmalarını belirlediğinden bugün, Crusader Kings 3 için yaş derecelendirmesini nasıl sınıflandırdıklarına bakacağız. Övünmeden, Crusader Kings 3 yaş derecelendirmesinin ne olduğuna bakacağız.

Crusader Kings 3: Bootstrapper ve Steam Çalışma Zamanı İletişim Hatasını Düzeltin

Crusader Kings 3 yaş derecelendirmesi nedir

Crusader Kings 3’ün yaş derecelendirmesi PEGI 12’ye düşüyor. Bu, 12 yaşında veya 12 yaşın üzerinde olan herkesin oyunu oynayabileceği anlamına geliyor. PEGI’ye göre, oyun orta düzeyde şiddet, saldırgan dil kullanımı ve cinsel sahneler içeriyor; bu nedenle PEGI, Crusader Kings 3’ü 12 yaşın altındaki herkes için kısıtlıyor. Film biraz çıplaklık içeriyor olsa da, varsayılan olarak kapatılmalıdır. oyun. Değilse, her zaman ayarlardan kapatmayı seçebilirsiniz.

PEGI, her resmi video oyunu için yaş sınırlaması sağlar. Servisleri 38 ülkeye ulaşıyor ve Crusader Kings 3, Birleşik Krallık’ta PEGI 12 derecesine sahip. Bu yaş derecelendirmesi, diğer birçok ülke için de aynı kalır. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!