Crunchyroll’da Kuyruğum Nasıl Silinir

Etiketleme, daha sonra Crunchyroll’da izlemek istediğinizi gösterir, çok basit ve kullanışlı bir özelliktir. Ancak, peki ya kuyruğunuzdaki bazı programları zaten izlediyseniz? Veya daha sonra izlemek üzere yeni şovlara yer açmak istiyorsanız. Bu nedenle, Crunchyroll Profilindeki kuyruğumu yönetmek veya silmek isteyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Kuyruğum’da çok fazla program listelemişseniz, Kuyruğum yüklenirken bir gecikmeye neden olabilir. Öyleyse, Crunchyroll’daki My Queue’yu da silmek istiyorsanız. Ardından, aşağıda bahsedilecek olan tercih ettiğiniz yönteme göre gidin.

Crunchyroll'da Kuyruğumu Silme

Crunchyroll’daki Kuyruğumu Web Tarayıcısından Sil

Crunchyroll’a masaüstü tarayıcınızdan erişirseniz, Crunchyroll sıranızdan şovları silmenin pek çok yolu vardır. Sıranızdan bir şovu kaldırmanın genel yolu, bunu etiketli listeden yapmaktır.

Bunu yapmak için önce tarayıcınızı açın ve Crunchyroll’u ziyaret edin, ardından Crunchyroll hesabınızda oturum açın. Bundan sonra, üç gri simge görebileceksiniz. Arama kutusunun yanında, oraya tıklayın Kuyruk simgesi.

Kısa bir süre sonra, izlediğiniz ve henüz izlemediğiniz tüm şovları etiketleyebileceğiniz Sıram sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada, Eklenme Tarihi ve Erişim Tarihinden gösterileri artan ve azalan düzende sıralayabilirsiniz.

Crunchyroll'da Kuyruğum Nasıl Silinir

Bu nedenle, kuyruktan silmek istediğiniz gösteriye gidin, ardından gösteri açıklamasının sağında bulunan oka tıklayın.

Gösterinin tüm bölümlerini açacaktır. Bunun altında, sağ tarafta, Kaldırmak Sıranızdan şovu silme seçeneği.

Şovları Göz Atarken veya Şovun Bilgi Sayfasından Kaldır

Gösterilerinizi Sıranızdan silmenin başka bir alternatif yolu, bunu Tarama bölümünden yapmaktır. Aynı zamanda, Crunchyroll kütüphanesine göz atan Anime bölümündesiniz.

İle işaretlenmiş şovlara bir göz atın turuncu yer imi küçük resmin sağ üst tarafındaki simgesi. O şovlar sıranızdadır; bu nedenle işaretlenmişlerdir.

Gösteriyi kaldırmak için farenizi gösterinin küçük resminin üzerine getirin ve Kaldırmak buton.

Crunchyroll'da Kuyruğumu Silme

Bununla birlikte, Şov bilgileri sayfasındaysanız, basitçe Kaldırmak şovun küçük resminin altındaki düğmesi şovu sıranızdan kaldırır.

Crunchyroll’daki Kuyruğumu Windows ve Konsoldan Sil

Microsoft’tan Windows’unuzda Crunchyroll uygulamasını kullanıyorsanız, sıranızdan bir şovu silmek için bu adımları takip edebilirsiniz.

İlk olarak, gösterinin küçük resmine sağ tıklayın ve ardından Kaldırmak buton. Ayrıca, yer işaretli gösterileri kuyruktan kaldırmak istiyorsanız, işaretini kaldırmak için bilgi sayfasındaki Yer İşareti simgesine tıklayın.

Bir Crunchyroll hesabı her yerde açılabildiğinden, bunu PC’nizden veya akıllı telefonunuzdan da yapabilirsiniz. Ancak, Konsolunuzda sıranızdan şovları kaldırmak istiyorsanız aşağıdaki talimatları izleyin.

Aşama 1: İlk olarak, kontrol cihazınızda Menü düğmesine basın ve seçin Sıram.

Adım 2: Oyun kumandanızı kullanarak, silmek istediğiniz şovları vurgulayın ve ardından görünüm Xbox kullanıcıları için düğme ve seçenekler PlayStation kullanıcıları için düğmeler.

Aşama 3: Son olarak, Kaldırmak Şovu sıranızdan kaldırma seçeneği.

Crunchyroll’daki Kuyruğumu Android ve iOS uygulamasından sil

Akıllı telefon kullanıcılarının Crunchyroll’unuzun kuyruğundan bir şovu kaldırması için öncelikle Crunchyroll app. Ardından Listem aşağıdaki sekme. Orada altında İzlenecekler listesi kategorisine gidin, kaydırın ve kaldırmak istediğiniz şovları bulun.

Tıkla üç dikey nokta gösterinin beğen düğmesinin sağında. Menüden şunu seçin: İzleme Listesinden Kaldır Şovu sıranızdan kaldırma seçeneği.

Dahası, uygulamada bir Anime’ye göz atarken, gösteriler bilgi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Orada tıklayabilirsiniz Turuncu Kitap Ayracı Şovu kuyruğunuzdan da kaldırmak için simge.

Sonuç

Crunchyroll sayfanızda büyük bir izleme sırası listesi tutmak, web sitesini yavaşlatabilir ve deneyiminizi mahvedebilir. Ayrıca, yeni anime önerilerine yer açmak için izleme listenizi veya sıranızı yönetmek önemlidir. Yukarıdaki yöntemleri izleyerek My Queue On Crunchyroll’u kolayca silebileceğiniz için endişelenmeyin.