Crown Tundra’daki Tüm Efsanevi Pokémonlar

Pek çok modern, efsanevi Pokémon ve yepyeni bir alanı keşfetmek için Pokémon Sword and Shield’in ikinci DLC’si var. Crown Tundra DLC’nin en önemli özelliklerinden biri, ana oyundaki baskınları yeni bir seviyeye taşıyan en yeni Dynamax macerasıdır.

Crown Tundra’ya girdiğinizde ilk savaştan sonra yaptığınız ilk şey olduğundan, en yeni Dynamax Adventure’ın kilidini açmak kolaydır. Bu yolculuklar, yüzlerce efsanevi Pokémon ve en güçlü parlak yollardan biri ile normal baskın mücadelelerinden çok daha karmaşık.

Crown Tundra'daki Tüm Efsanevi Pokémonlar

Crown Tundra’daki Tüm Efsanevi Pokémonlar

Esasen, Dynamax Adventures, birden fazla Total Raid savaşından oluşan uzun zindanlardır. Her seferinde dört savaş yapacaksın ve son yedi yüzyıldaki birkaç ünlü Pokémon’dan birine karşı trajik bir düelloyla sonuçlanacaksın.

Ancak, baskın savaşlarının aksine, Kılıç ve Kalkan’da yakaladığınız inanılmaz 100 Pokémon seviyesini tüm yolculuğunuz boyunca kullanamazsınız. Pokémon Renting, bunun yerine oyunun adıdır. Savaşın başında rastgele bir Pokémon paketi seçmeniz gerekecek.

Çılgın bir Pokémon ile başlasanız bile, önce onu yakalamak istiyorsanız ilk Pokémon baskınlarına dönebilirsiniz. Dynamax Adventures, efsaneden başka her şeyin dahil edilebileceği yüzde 100 yakalama oranı elde ederek elde edilir.

Efsanevi Pokémons

Toplamda, Crown Tundra’nın ana hikayesini yendikten sonra, başlangıçta seçebileceğiniz 37 efsanevi Pokémon var. Bu, 47 Pokémon’un tamamıdır.

 1. Articuno
 2. Zapdos
 3. Moltres
 4. Mewtwo
 5. Suicune
 6. Giriş
 7. Raikou
 8. Lugia
 9. Ho-oh
 10. Latinler
 11. Latinler
 12. Tornadus
 13. Landorus
 14. Thundurus
 15. Reshiram
 16. Zekrom
 17. Kyogre
 18. Groudon
 19. Rayquaza
 20. Uxie
 21. Mesprit
 22. Kendini
 23. Dialga
 24. Palkia
 25. Giratina
 26. Heatran
 27. Cresselia
 28. Kyurem
 29. Xerneas
 30. Yveltal
 31. Zygarde
 32. Tapu Koko
 33. TapuLele
 34. Tapu Bulu
 35. TapuFini
 36. Solgaleo
 37. Lunala
 38. Necrozma
 39. Nihilego
 40. Buzzwole
 41. Feromosa
 42. Kartana
 43. Guzzlord
 44. Xurkitree
 45. Blacephalon
 46. Stakataka
 47. Celesteela

Gördüğünüz gibi geçtiğimiz yedi kuşaktan tüm kutu sanatı Pokémon’lar 47 efsaneye dahil edildi ve diğer büyük efsanevi Pokémon’u yakalayabilirsiniz. Ancak bu, başlangıçta özel etkinlikler veya dağıtımlar için mevcut olmayan, daha çok efsanevi Pokémon olarak kabul edilen tüm efsanevi Pokémon’un pahasına geliyor.

Tablodaki son 10 Pokémon gibi, Ultra Canavarlara ancak ana Crown Tundra masalını geçerseniz ve içindeki yeni efsanevi Pokémon’u yakalarsanız ulaşırsınız.

Pekala, Pokémon Sword and Shield, Crown Tundra DLC’deki tüm Efsanevi Pokémonlar ile sizin için sahip olduğumuz tek şey bu. Şimdi, kontrol edin Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için. Ayrıca, abone olun Youtube kanalı oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için.