Rex in Risk of Rain 2'nin kilidini açma

Çöpçü Spawn Konumları ve Ganimet

Scavenger in Risk of Rain 2, oyun sırasında beklenmedik bir şekilde karşılaşacağınız güçlü bir patron canavardır. Öldürüldüğünde çok miktarda ganimet düşürdüğü için, oyuncular yumurtlama yerini bulmak için acele ediyorlar. Çöpçü oyunda ortaya çıktığında, hayranların tam olarak nerede ortaya çıktıkları ve hangi ganimetleri düşürdüklerini bilmeleri gerekiyor.

Çöpçüler, Risk of Rain 2’deki en nadir canavar sınıfına giriyor. Bu nedenle, onları kasıtlı olarak bulmaya çalışmak oldukça zor bir iş. Bununla birlikte, yumurtlama yerini ve ganimetlerini arıyorsanız, her oyuncunun kabul etmesi gereken birkaç şey var. Bu yüzden bugün size Çöpçülerin ortaya çıkma yerleri ve Risk of Rain 2’de ganimetlerle ilgili tüm bilgileri vereceğiz.

Yağmur Riski 2: Çöpçülerin Doğma Yerleri ve Yağma

Temel Çöpçü Doğma Konumları ve Ganimet

Risk of Rain 2’de 2 çeşit Çöpçü var. Biri temel Çöpçü, diğeri ise Çarpık Çöpçüdür. Temel Çöpçü yalnızca ışınlayıcı olaylarının dışında görünür. Temel Çöpçü, rastgele hale getirilmiş, ancak 10. aşamadan sonraki ikinci döngünüzden sonra herhangi bir ortamda ortaya çıkma olasılıkları gerçekten çok yüksek. ilk döngünüzden sonra ortaya çıkması pek olası değildir.

Temel Çöpçü, bol miktarda ganimet ve yüksek miktarda sağlıkla birlikte gelir. Onlarla uğraşmak gerçekten çok fazla çabanızı ortaya çıkaracak ve eşyalar toplayıp kuşanabilen birkaç yaratıktan biri oldukları için işler daha da zorlaşacak. Onları öldürmek, 10 taneye kadar farklı nadirlikte eşya içeren bir Çöpçü Çuvalı düşürür. Muhtemelen yaygın çeşitlilikte olmalarına rağmen, şanslıysanız yine de nadir bulunan bir şeyi başaracaksınız.

Twisted Scavenger Spawn Konumları ve Ganimet

Twisted Scavenger, oldukça güçlü istatistiklere sahip olan temel Scavenger’ın bir başka çeşididir. Twisted Scavengers, özel boss canavarlardır ve onları yalnızca A Moment, Whole’da bulacaksınız. Twisted Scavenger ile yüzleşmek için oyunun gizli sonlarından birine girmeniz gerekiyor.

Bu gizli sonun kilidini açmak için, ilk döngünüzden sonra üçüncü aşamayı (aşama 8, 13, vb.) Envanterinizdeki İtibar Boncukları ile tamamlamanız ve ardından bir Gök Geçidine girmeniz gerekir. A Moment, Fractured bölgesinin kenarındayken, Dikilitaş’a ulaşacaksınız. Bu noktada varoluştan sıyrılmayı seçtiğinizde, normalde koşunuzu bitirirsiniz. Ancak elinizde Sadakat Boncukları varken, koşunuzu bitirmek yerine A Moment, Whole gireceksiniz. Bu sayede, gizli sona düşeceksin ve uzaktan seni bekleyen 4 Çarpık Çöpçü’den birini göreceksin. Çöpçüler şunlardan biri olacak – Nazik Kipkip, Adanmış TwipTwip, Şanslı Guragura veya Wipwip the Wild. Onu öldürmek, 10 Ay Parası içeren 20’ye kadar farklı öğe içeren Çuvalı düşürür.

Çöpçüyü Yağmur Riski 2’de Öldürmek, ganimet toplamanın en kolay yollarından biridir. Oyunda daha sonraki koşularda Çöpçüleri bulup öldürürseniz, hazine sandıklarına bile girmeniz gerekmeyebilir, çünkü sizin için yeterince eşya, hatta Ay Parası bile düşüreceklerdir. Bununla birlikte, yukarıdaki makaleyi okumanın sizi biraz bilgi ile donattığını umuyoruz. Bununla ilgili başka sorularınız varsa lütfen aşağıya yorum yaparak bize bildirin.

Ayrıca, sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, iPhone İpuçları ve Püf Noktalarımıza, PC ipuçları ve püf noktalarına ve Android İpuçları ve Püf Noktalarına göz atın. Teşekkür ederim!