Chromebook’ta Aramızda Nasıl Oynanır?

Aramızda şu an insanlardan olağanüstü bir tepki alıyoruz. Bu çok oyunculu oyun, aralarında sahtekâr olarak 1-3 olan 4-10 oyuncudan oluşan bir lobiye izin verir. Aramızda, ekip arkadaşlarının oyunu kazanmak için sahtekarları atmak zorunda olduğu kesinti tabanlı bir oyundur. Ancak, Chromebook kullanıcılarımızın çoğunun Aramızda oynayıp oynayamayacakları konusunda kafası karışmış durumda çünkü bu oyun şu anda iOS, Android ve PC için mevcut (Emülatörleri Kullanarak).

Neyse ki Chromebook’ta Aramızda oynayabilirsiniz. Yalnızca Chromebook Yazılımınızın en son sürüme güncellendiğinden emin olmanız gerekir. Bundan sonra, oyunu indirme ve Chromebook’unuzda çalıştırma konusunda size rehberlik edeceğimiz için bunu bize bırakın.

Chromebook'ta Aramızda Nasıl Oynanır?

Chromebook’ta Aramıza Nasıl Yüklenir

Aramızda kurulmasını sağlamanız gereken birkaç şey var. İlk ve en önemlisi, sabit bir internet bağlantınız olmalıdır. On ekleyerek, google play store hesabınızda oturum açtığınızdan emin olun. Aynısını onayladıktan sonra, Chromebook’unuza Aramızdaki uygulamasını yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Chromebook’unuzdan Google PlayStore’u açın.
  2. Arama çubuğuna gidin ve Aramızda öğesini arayın.
  3. Oyun simgesi göründüğünde, üzerine tıklayın.
  4. ‘Kur’u seçin ve oyun indirilmeye başlayacaktır.

İndirdikten sonra, normalde yaptığınız gibi oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında, tOyun işlevleri Chromebook’taki PC’ye benzer.

İlgili: Mac’te Aramızda Nasıl Oynanır?

Karakterinizi hareket ettirmek için klavyenizi, oyunun işlevsel düğmelerine tıklamak için farenizi kullanmanız gerekiyor. Chromebook’ta Aramızda oynama hakkında bilmeniz gereken tek şey buydu. Bir lobi düzenleyin, arkadaşlarınızı arayın ve Chromebook’unuzda oyunun tadını çıkarın.

Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.