Çeşitleri olan Rus salatası – Havuç yok, soğan ve surimi ile!

Çeşitleri olan Rus salatası tarifi

Hepimizin bildiği bir yemek varsa, bu geleneksel Rus salatası için tariftir. Bununla birlikte, iki salata birbirine benzemez ve “orijinal” Rus salatasının hangi malzemeleri içerdiği veya içermediği konusunda anlaşmak kolay değildir. Ücretsiz Tariflerdeki bu yemekten esinlenerek bir tane paylaşıyorum Çeşitleri olan Rus salatası Rus salatası demeye cesaret edemediğim bazı malzemelerden, çünkü onu evde yediklerimle hazırladım ve o kadar iyiydi ki, daha fazla kez tekrarladık. Umarım siz de beğenirsiniz ve kendiniz hazırlamanız için teşvik edilirsiniz.

8 kişi
45 dk.
Ana yemek
Düşük zorluk

Varyantlı Rus salatası yapmak için malzemeler:

Çeşitlerle Rus salatası nasıl yapılır:

1

Biz başladık patatesleri soyup küçük parçalara ayırmak. Bir tencereye koyup üzerini suyla kapatıyoruz. Onları ateşe veriyoruz ve kaynamaya başladıklarında çatalla delip kolayca delinceye kadar saklıyoruz. Küçük parçalar olduğundan hazır olmaları 10-15 dakikadan fazla sürmez.

Hile: Bunları bütün olarak ve kabukları ile de pişirebilirsiniz, ancak yumuşak olmaları daha uzun sürecektir.

2

Patatesler pişirilirken yumurtaları su ile kaplı bir tencerede ateşe atıyoruz. Kaynamaya başladıklarında on dakika bekletip çıkarıp sıcak suyu boşaltıp üzerini soğuk suyla kapatıyoruz. Birkaç dakika bekleyip soyuyoruz. Yumurtaları doğrayıp rezerve ediyoruz.

3

Soyuyoruz ve soğanı doğrarız Çok iyi. Bunu elle veya bir kıyıcı yardımıyla yapabiliriz. Rezerve ettik. Bu, havuçsuz bu salatanın çeşitlerinden biridir.

4

Zeytinleri süzüp dilimler halinde kesiyoruz. Biz de rezervasyon yaptık.

5

Surimi çubuklarını ayırıyoruz ve yağı ton balığı kutusundan boşaltın.

6

Patatesler pişince süzüp geniş bir kaseye koyuyoruz. Bunları çatal yardımıyla veya varsa patates ezmesiyle eziyoruz. Bir tutam tuz, biraz karabiber ve mayonez ekleyin ve iyice karıştırın.

7

Soğanı, zeytinleri, yumurtaları, surimi çubuklarını ve ton balığını ekleyin. İyice karıştırın ve gerekirse biraz daha mayonez sosu ekleyin veya ton balığı ile pişirilmiş patates salatasındaki tuzu düzeltin.

Hile: Mayonez miktarı gösterge niteliğindedir. Tüm malzemeleri yıkamak için değil, salataya sulandırmak için sosu ekliyoruz. Onunla ılımlı olun, ki bu da çok kalori.

8

Hemen servis yapabiliriz veya soğanlı Rus salatasını yemeye hazır olana kadar buzdolabında saklayabiliriz. Afiyet olsun!

Unutmayın, blogumda Cuca’nın gizli tatlıları, öğünlerinizi tamamlamak ve bu lezzetten sonra servis etmek için daha birçok tatlı tarifini bekliyor. Çeşitleri olan Rus salatası.