Call Of Duty Warzone’da Geri Dörtlü Satın Alma nedir?

Call of Duty, oyunu ilginç kılmak için ara sıra birkaç güncelleme veya mod sunar. Ancak bunlar, temelde oyunculara daha iyi bir deneyim sağlamak için yapılan sınırlı süreli modlardır.

Buy Back Quads durumunda, envanterinizde yeterli paranız varsa, siz veya takım arkadaşınız kolayca yeniden doğabilirsiniz. Bir Gulag kazanmak veya bir takım arkadaşının yeniden doğmalarına yardım etmesini beklemek yerine. Şimdi, Buy Back Quads konusunda kafanız karıştıysa, yardım etmek için buradayız.

Call Of Duty Warzone'da Geri Dörtlü Satın Alma nedir?

Call Of Duty Warzone’da Geri Dörtlü Satın Alma nedir?

Bu mod, oyuncuların öldüklerinde yeterli paraları varsa yeniden dirilmelerine izin verir. Bu mod, oyunun hızını artırmaya odaklanır. Gulag kaldırılacak; bunun yerine, oyuncular doğrudan maçta yeniden doğacaklar. Geri Dörtlü Satın Al, para odaklı sınırlı süreli bir savaş alanı modudur. Bu mod, olabildiğince çok ve olabildiğince hızlı para kazanmanızı sağlar. Bununla birlikte, bu modun 17 veya 18 Eylül’de başlaması bekleniyor.

Activision, bu hafta Buy Back Quads modunu ekleyeceğini duyurdu. Bu mod yalnızca bir hafta boyunca geçerli olacak ve Tekli, İkili, Üçlü ve Kanlı Para Üçlüleri ile birlikte kullanılabilecek. Quad tabanlı takımların üyeleri, bu modda öldükten sonra adadaki yeniden doğuşlarını satın alabilirler.

İlginç bir şekilde, adaya geri dönmek size 4.000 dolara mal olacak. Bu, bir Galog dövüşünü kazanmaktan veya takım arkadaşlarınızın sizi yeniden canlandırmasını beklemekten daha kolaydır.

Bu mod ara sıra geldiği için, bundan tam anlamıyla keyif aldığınızdan emin olun. Buy Back Quads modunda sizin için sahip olduğumuz tek şey buydu ve umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim!