Call Of Duty Season 6 Update Is Causing Crashes Too Many Times

Call of Duty Sezon 6 Güncellemesi Çok Fazla Kez Çökmeye Neden Oluyor

Call of Duty’nin 6. Sezonu artık hem Modern Warfare hem de Warzone oyuncuları için yayında. Ne yazık ki, her yerde iş parçacıkları su basmış olan yaygın bir çökme ve hata sorunu var. Bunun yanı sıra, tüm bu tür sorunlar oyunu bazıları için oynanamaz hale getiriyor.

Sezon 6’dan bahsetmişken, büyük ölçüde beklenen bir güncellemeydi. Hala Verdansk’ın Periliğiyle ilgili pek bir şey bilinmese de, Activision beklenebilecek şeylere derin bir bakış attı. İlginç bir şekilde, Sezon 6 buna dayanıyor. Bir Verdansk metro sistemi göreceksiniz ve bu, oyuncuları Warzone haritalarının her yerine götürecektir. Bize göre oyundaki en güvenli seyahat modlarından biridir. Şimdi oyunda neden sık sık çökmeler olduğunu görelim.

Call of Duty Sezon 6 Güncellemesi Çok Fazla Kez Çökmeye Neden Oluyor

Call of Duty Sezon 6 Güncellemesi Kilitlenmelere Neden Oluyor

Oyunu yeni özellikler ve güncellemelerle oynamayı ummak, çoğu oyuncunun aradığı şeydir. Ne yazık ki Call of Duty oyuncuları bu güncellemenin içeriğini deneyimleyemiyor.

Bunun arkasındaki sebep, oyunu güncelleyen oyuncuların çok fazla kez normal çökmelerden şikayet etmeye başlamasıdır. Şikayetlerin viral hale gelmesinden kısa bir süre sonra Activision twitter’a geldi ve bir çözüm sağlamak için güncelleme üzerinde çalışmaya başladıklarını duyurdu. Aşağıda Activision’dan tweet’i görebilirsiniz.

İlk tweet’te, bu sorunu araştırmak ve düzeltmek için aktif olarak çalıştıklarını görebilirsiniz. Ve şimdi yakın zamanda, büyük olasılıkla yarın güncellemeyi çıkaracaklarını tweet attılar.

Dahası, bu Kasım ayında en çok beklenen Call of Duty: Black Ops Cold War’u getirdikleri için zaten yük altında çalıştıklarını hatırlamak akıllıca olacaktır. Soğuk Savaş ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, buradan kontrol edebilirsiniz.

Bununla birlikte, Call of Duty oyuncularının geniş ve sağlam topluluğunu görünce, bu güncelleme Activision’dan önemli bir kusur olarak geldi ve defalarca bu sorunu gidermeye çalışıyorlar.

Activision’dan Sezon 6 güncellemesinin çökmeleriyle ilgili bizde olan tek şey bu. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.