Fix Call of Duty Modern Warfare Error SU-34914-1

Call of Duty Modern Warfare Hatası SU-34914-1’i Düzeltin

Hiç şüphe yok ki Call of Duty: Modern Warfare, Call of Duty serisinin her COD hayranının bir kez oynaması gereken sınıfının en iyisi ve en gerçekçi birinci şahıs nişancı video oyunlarından biridir. Ayrıntı seviyesi, grafikler, sesler, görevler, hikaye vb. Her şey kesinlikle hiçbir anı kaçırmayacağınız birinci sınıftır. Bununla birlikte, iyi şeylerin çoğu birkaç sorunla birlikte gelir ve Modern Savaş burada bir istisna değildir. Call of Duty Modern Warfare Error SU-34914-1’i Düzeltme adımlarını sağladık.

Warzone modu Modern Warfare’e entegre edildiğinden, aynı hata kodunun Call of Duty: Warzone oyuncularının bazılarına da görünebileceğini belirtmekte fayda var. Dolayısıyla, yeni çıkan Modern Warfare ve Warzone Season 6, PlayStation 4 konsol oyuncuları için oyunu önceden yükleme seçeneğine sahip. Şimdi, birçok oyuncu oyunu önceden yüklemeye çalışırken SU-34914-1 hata mesajını aldıklarını bildirmeye başladı.

Call of Duty Modern Warfare Hatası SU-34914-1'i Düzeltin

Call of Duty Modern Warfare Hatası SU-34914-1’i Düzeltin

Bu nedenle, belirtilen “SU-34914-1 Yüklenemez” hata mesajı, kelimenin tam anlamıyla oyunu (Sezon 6) önceden yüklemenizi engelliyor ve bu, MW oyuncularının çoğu için gerçekten rahatsız edici. Oysa PS4 konsol oyuncularının çoğu bu özel hatanın ortak kurbanlarıdır. Bu, indirdiğiniz verilerin kısmen indirilmiş olması nedeniyle bozuk veya eksik olduğu anlamına gelir.

Bu nedenle, bu sorunu tamamen düzeltmek için gerçekten hevesliyseniz, indirilen oyun dosyalarını tamamen silmeli ve güncellemeyi doğrudan yeniden indirmelisiniz. Şu an için Activision veya Infinity Ward ekibi tarafından henüz resmi bir çözüm sunulmamaktadır. Bu nedenle, bu hatayı uzun süre sürdürmek istemiyorsanız aşağıdaki olası geçici çözümü deneyebilirsiniz.

  • Güncellemeyi silin (iptal edin) ve Blizzard başlatıcısından Call of Duty: Modern Warfare Seçenekleri menüsüne gidin.
  • Ardından, Güncellemeyi Kontrol Et’i seçin.
  • Güncelleme mevcutsa, indirin ve kurun. (Ayrıca oyunu önceden yükleyecektir)

Sadece talihsiz veya uzun süreç, sinir bozucu olabilecek ancak denemeye değer tam güncellemeyi yeniden indirmeniz gerekmesidir.

Ayrıca Oku: Modern Warfare Fatal Error 0x0000 Nasıl Onarılır

Ancak, durumda, güncelleme dosyasını yeniden indirdikten sonra bile belirli hata kodu hala size görünüyorsa, Modern Warfare oyununu tamamen kaldırmalı ve düzgün şekilde yeniden yüklemelisiniz. Bunun herhangi bir oyunun her hatasını düzeltmenin doğru yolu olmadığını biliyoruz, ancak sizin için hiçbir şey işe yaramazsa, hiç şans kalmayacaktır. Aksi takdirde, daha fazla yardım için Activision Destek Ekibi veya PlayStation Destek ile de iletişime geçebilirsiniz.

İşte bu çocuklar. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Daha fazla soru için aşağıya yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın