Call of Duty Black Ops Soğuk Savaş Ölümcül Hatası Nasıl Onarılır

Call of Duty Black Ops Cold War, Treyarch & Raven Software tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan en yeni birinci şahıs nişancı video oyunlarından biridir. Alfa sürümünden sonra, bu oyunun Erken Erişimi bugün 8 Ekim 2020’de yayınlandı. Daha sonra, PS4 / Xbox / PC için Açık Beta ve Xbox ve PC için Erken Erişim, ön sürümden ayrı olarak planlandı. -sipariş ve resmi sürüm (gelecek ay). İşte bu sorun giderme kılavuzunda, PC platformu için Call of Duty Black Ops Soğuk Savaş Ölümcül Hatasını düzeltme adımlarını sağlayacağız.

Durumda, bilgisayarınızda benzer bir sorunla karşılaşıyorsanız, bu makaleye göz atın. Ölümcül Hata problemi, Black Ops 4, Modern Warfare ve şimdi Black Ops Cold War baskısına yıllarca devam ediyor gibi görünüyor. Yayıncıdan veya geliştiriciden kalıcı bir çözüm bulunmadığından bu hata çok rahatsız edicidir. Bununla birlikte, önemli hata sorununu çözmesi gereken yaygın çözümlerden bazıları vardır.

Call of Duty Black Ops Soğuk Savaş Ölümcül Hatası Nasıl Onarılır
Resim Kaynağı: Call of Duty

Call of Duty Black Ops Soğuk Savaş Ölümcül Hatası Nasıl Onarılır

  • Grafik sürücüsü sürümünü her zaman Aygıt Yöneticisi’nden manuel olarak güncellemiş olmanız gerektiğini söylemeye gerek yok> Listeyi genişletmek için Adaptörleri göster ok simgesine tıklayın> Grafik kartına sağ tıklayın> Sürücüyü güncelle’yi seçin> Sürücü yazılımını otomatik olarak ara> Bilgisayarınızı yeniden başlatın değişiklikleri uygulamak için bilgisayar.
  • Ancak, herhangi bir şey ters giderse ve mevcut grafik sürücüsünü bilgisayarınızdan kaldıramazsanız, Display Driver Uninstaller (DDU) ve GPU sürücüsünü kolayca kaldırmak için bu aracı çalıştırın. Kaldırıldıktan sonra, en son GPU sürücülerini PC’ye yeniden yükleyebilirsiniz.
  • Black Ops Cold War game exe (yürütülebilir) dosyasını her zaman yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Black Ops Cold War masaüstü kısayoluna sağ tıklayın ve Yönetici olarak çalıştır > İstenirse, tıklayın Evet.
  • Windows yapı güncellemesini manuel olarak kontrol edin. Windows’a gidin Ayarlar menü> Güncelleme ve Güvenlik > Güncellemeleri kontrol et. Mümkün ise, İndir ve Kur bekleyen güncelleme> Sisteminizi yeniden başlatın.
  • Oyununuz bu güvenlik programları tarafından engelleniyorsa, hem Antivirüs programını hem de Windows Güvenlik Duvarı korumasını geçici olarak devre dışı bırakın.
  • Eksik veya bozuk oyun dosyalarını Blizzard başlatıcısından taradığınızdan ve onardığınızdan emin olun. Blizzard’ı açın başlatıcı> Oyunlar > Fareyle Black Ops Soğuk Savaş simgesi> tıklayın Seçenekler > Tıklayın Tara ve Onar. Tamamlanmasını bekleyin, ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın ve oyunu tekrar çalıştırmayı deneyin.
  • Adımlardan hiçbiri sizin için işe yaramadıysa, oyunu Blizzard başlatıcısından kaldırıp yeniden yüklemeniz yeterlidir. Tıklamak Black Ops Soğuk Savaş simgesinden Oyunlar kategori> tıklayın Seçenekler > Seçin Oyunu Kaldır. Ekrandaki talimatları izleyin ve devam edin. Kaldırıldıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın, ardından Blizzard başlatıcısını başlatın ve Black Ops Soğuk Savaş.

Yeniden yükleme önemli hatayı düzeltmese bile, aşağıdaki adımları izleyin: Call of Duty Twitter üstesinden gelmek, Activision Desteği Twitter daha fazla yardım için Activision Destek ile iletişime geçin.

İşte bu çocuklar. Bu kılavuzu yararlı bulduğunuzu umuyoruz. Daha fazla soru için aşağıya yorum yapabilirsiniz.