Black Ops Cold War'da Ayak Seslerini Duymak için En İyi Ses Ayarları

Call of Duty Black Ops Cold War, Çok Oyunculu Modu destekliyor mu?

Oyuncular son birkaç yıldır Black Ops’un devam oyununun çok oyunculu oyununa aşinadır. Son derece popüler nişancı oyunlarının Call of Duty serisi, Multiplayer Modları ile tanınır. Hepimiz Warzone’a aşina olduğumuz için aynı şey Black Ops Cold War için de geçerli.

Bununla birlikte, Call of Duty: Black Ops Cold War’da, çoğu şey hiç ışık görmedi. Ama bununla biz olduğumuz için endişelenmenize gerek yok. Oyuncuların merakla beklediği çok oyunculu mod hakkında burada tartışacağız. Şimdi rehberimize geri dönerek başlayalım.

Call of Duty Black Ops Cold War, Çok Oyunculu Modu destekliyor mu?

ACTIVISION, 9 Eylül 2020’de COD Black Ops Cold War için Multiplayer oyununu açıkladı. Ayrıca, bununla ilgili ayrıntılar Twitch’teki bir canlı yayında paylaşıldı. Yaklaşan yeni nesil oyunu öncekilerden daha iyi hale getiren bazı değişiklikler yapıldı.

Scorestreaks değiştirilecek ve bir Soğuk Savaş temasına sahip olacak. Önceki oyunlar, drone saldırıları ve AC-130’lar casus Uçaklar, Napalm Strikes ve helikopter topçularıyla değiştirilecek. Silahlar da yükseltilecek ve daha hızlı çalışacak ve ihtiyaç duyulan modellere sahip olacak.

Call of Duty Black Ops Cold War 12 Kasım’da piyasaya sürülecek. Multiplayer buna dahildir ve oyun yayınlandıktan sonra erişebilirsiniz.

Black Ops Cold War’daki çok oyunculu modla bilmeniz gereken tek şey bu. Umarız bu kılavuz size yardımcı olmuştur. Cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Ancak, eğer varsay sorgu veya geri bildirim, adınız ve e-posta kimliğinizle aşağıya yorum yapın. Yakında cevap vermeye çalışacağız. Ayrıca, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için YouTube Kanalımıza abone olun. Teşekkür ederim!