Bumble Dating Uygulamasında Aktif Kullanıcılar Nasıl Kontrol Edilir

Flört uygulamalarının kullanımı her zaman oldukça zordur. Bu uygulamalar birçok özelliğe sahip olduğunu iddia etse de, çok az kullanıcı bunları kendi avantajlarına uygular. Çoğunlukla, rastgele bir flört uygulaması yükleyen ve sadece zaman geçişi için profilleri kontrol eden kullanıcılar vardır. Bununla birlikte, bazı ciddi kullanıcılar karşı cinsle bağlantı kurma konusunda oldukça iyidir. Bumble, çevrimiçi buluşma için maç yapmak için dikkate değer bir uygulama. Genellikle yukarıda belirtilen ciddi Bumble kullanıcısı, herhangi bir özellik olup olmadığını merak eder. aktif kullanıcıları kontrol et forumda.

Kimse birinin çevrimiçi olup iletişim kurmasını bekleyerek zaman kaybetmek istemez. Ve dediğim gibi, bazı insanlar sadece bir profil açıyor ama uygulamayı zar zor kullanıyorlar. Aynı zamanda, başka bir kullanıcı bu etkin olmayan / eksik kullanıcıya bağlanmayı deneyebilir. Bu nedenle, ikincisinin o anda Bumble’da aktif olup olmadığını kontrol etmenin bir yolu varsa, eşleştirme sürecini daha hızlı ve net hale getirecektir.

Bumble

Bumble’da Aktif Kullanıcıları Kontrol Etmek Mümkün mü?

Maalesef en çok sorulan bu sorunun cevabı Hayır. Birinin Bumble’da olup olmadığını öğrenmenin tek yolu, doğrudan mesajlardır. Bağlanmak istediğiniz kişi size bir mesaj gönderirse, o zaman yalnızca siz onun aktif olduğunu anlarsınız.

Ayrıca, Bumble size yakın geçmişte aktif olan bu profilleri kaydırırken gösterir. Geçmişte, bir gün önce veya bir hafta önce aktif olabilirlerdi.

Erteleme Moduna Dikkat Edin

Birinin çevrimiçi olup olmadığını bilmenin ideal bir yolu olan Erteleme modu adlı bir özellik vardır. Bu özellik, bir kullanıcının Bumble profilini, uzakta olacağı ve uygulamayı kullanmayacağı belirli bir süre boyunca dondurmasına olanak tanır. Profilleri yine de mevcut olacak.

Bir kişi profili ertelenmiş biriyle bağlantı kurmak veya sohbet etmek istiyorsa, erteleme uyarısına bakmak işi halledecektir. İşte bunu nasıl yapıyorsun.

  • Bumble uygulamasını başlatın
  • Mesaj simgesine dokunarak Mesajlar’a gidin
  • Şimdi, bir kişiyle mesaj yoluyla bağlantı kurduysanız, o sohbete veya profil resmine dokunun.
  • Profilleri açıldığında, devam eden aktif bir erteleme süreleri olup olmadığını kontrol edin.
  • Yazan bir mesaj göreceksiniz kullanıcı dijital detoks yapıyor.

Böylece, kullanıcının Bumble uygulamasında aktif olmadığını onaylarken o kişiyi beklemeyi bırakabilirsiniz. Erteleme uyarısı yoksa, bu, kullanıcının muhtemelen sizinle iletişim kurmakla ilgilenmediği anlamına gelir. Aksi takdirde, daha önce bahsettiğim gibi, bu kullanıcı hareketsizdir. Profil aktif ama bir süredir kullanmıyor.

Bumble’daki aktif kullanıcıları kontrol etmenin tek yolu budur. Bir Bumble kullanıcısının aktif durumunu kontrol etmek için yerel ve özel bir özellik yoktur. Deneyin ve bağlantı kurmak istediğiniz kişinin uykuda olup olmadığını, erteleyerek mi yoksa sizinle ilgilenip ilgilenmediğini görün. Flört ilişkiniz için en iyisi.

Diğer Kılavuzlar,