Bugsnax’ta Av Fotoğrafçılığı Nasıl Bozulur

Bugsnax, böcekler ve böceklerden oluşan bir dünya. İşiniz çoğunlukla bu böcekleri yakalamaktır. Oyun size bu tüyler ürpertici böceklerle ilgili çeşitli görevler ve görevler sunar. Her hata için benzersiz bir yakalama mekanizması vardır. Gizemli Shelda size böyle bir Bugsnax’ı kırmanızı gerektiren bir görev sunacak.

Bu, oyunda ilk kez burada sunulan türden ürkütücü bir görev. İşte size bu Bugsnax’ları nasıl açabileceğinizi anlatan bir kılavuz. Öyleyse başlayalım.

Bugsnax'ta Av Fotoğrafçılığı Nasıl Ortadan Kaldırılır

Bugsnax’ta Av Fotoğrafçılığı Nasıl Bozulur

Preying Picantis’i bölme görevine başlamadan önce, birkaç şey daha yapmanız gerekiyor. Öncelikle, Cromdo’nun köprüsünü tamir edin ve onu köye geri götürün. Bu Sizzlin ‘Sands’ın kilidini açacaktır.

Şimdi adanın çöl alanına ulaşmanız gerekiyor. Scorched Gorge’da onardığınız köprü boyunca rotayı takip edin. Çölde Shelda’yı göreceksin. Avcı Picantileri kırma görevi de dahil olmak üzere size birçok görev verecek.

Preying Picantis, oyundaki kırılabilir Bugsnax’lardan biridir. ‘Kırılabilir’ terimi, bu böceklerin parçalanabileceği ve bu böcekleri başka bir canlı türüne dönüştürdüğü anlamına gelir. Preying Picantis birçok yaratığa ayrılır. Preying Picantis’in bir açıklamasını almak için R3 düğmesine basın.

Bugsnax'ta Av Fotoğrafçılığı Nasıl Bozulur

Avcı Picantis, başka bir yaratık olan Loaded Spuddy’nin doğal bir rakibi. Bu ikisi yüz yüze geldiklerinde birbirlerini ele geçirirler. Picantis’in peynir ve sos konusundaki zayıflığını kullanarak bu iki dövüşü yapabilirsiniz. Ancak Loaded Spuddy, Preying Picantis’in gagasını alamaz.

Bunun yerine, Picantileri Sizzlin’in Kumlarına çekmeniz gerekir. Bu böceği çekmek için dikkatini kendinize çekin. Böceğe o kadar yaklaşın ki sizi fark eder ve sizi kovalamaya başlar. Şimdi doğruca Sizzlin Kumlarının ortasındaki su havuzuna koşun. Böcek suya temas edip ıslandığında şiddetlenecek. Hata şimdi size ve / veya çevredeki diğer Bugsnax’a saldırmaya başlayacak.

Preying Picantis’in kafasının ıslandığı andan itibaren bir geri sayım sayacı çalışmaya başlar. Bu noktadaki göreviniz, geri sayım sona erene kadar bu Bugsnax’ın saldırılarından kendinizi korumaktır, Preying Picantis birden fazla Bugsnax’a dönüşür. Preying Picantis artık kırık olarak kabul ediliyor.

Gizemli Shelda tarafından verilen görevi tamamlamak için, böyle iki Preying Picantis’i kırmanız gerekiyor. Böylece ‘Legend of Shelda’ görevini tamamlayacaksınız.

Bugsnax’ta Preying Picantises’in kırılmasıyla elde ettiğimiz tek şey bu. Daha fazla oyun güncellemesi için abone olun Youtube kanalı. Ayrıca, Oyun Kılavuzları, Windows Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone, ve Android Kılavuzları daha fazlasını bilmek için.