Bu yüzden mutfağınıza elbise askısı asmalısınız.

Düşüncelerinizi pratik olarak duyabiliriz: neden bunu yapar mıydım Elbette, “emin olmanızı” sağlayan bazı püf noktaları var, ancak bu numaranın ne kadar kullanışlı olduğunu gördüğünüzde, kesinlikle bir şans vereceksiniz. Muhtemelen neden daha önce düşünmediğini merak edeceksiniz çünkü bu numara çok pratik! Özellikle mutfağında az yer olan insanlar için bu gerçek bir keşif. Tek ihtiyacınız olan bir elbise askısı ve bir pense.

Size çok yer kazandıracak ve tahriş.

Uzay

Çoğu mutfağın çok fazla alanı yoktur. Gerekli olmayan bir şey için yer var mı? Nadiren oradadır. Biraz yaratıcılıkla çok daha fazla mutfak eşyasını saklayabilirsiniz; sadece sahip olduğunuz alan konusunda akıllı olmalısınız. Şu tipik ayakta duran kağıt havlu tutacaklarını biliyor musunuz? Çok fazla yer kaplamıyorlar, ancak çok da kullanışlı değiller. Artı, ucuz olanlar genellikle çok hafif oldukları için düşer. Bahsettiğimiz şey bu:

Teorik olarak, bir cazibe gibi çalışır: biraz kağıt açarsınız ve yırtıyorsunuz. Ne yazık ki, bu tutucular genellikle o kadar hafiftir ki, iki elinizi kullanmadığınız sürece devrilebilirler. Bir şeyi temizlemek için hızlı bir havlu almak istediğinizde en iyi şey bu değil. Daha kullanışlı çözümler var!

Duvar

Tezgahınızda yalnızca sınırlı alanınız var, bu nedenle yapmak sahip olmak değerlidir. Kahve makineniz ve diğer küçük aletler orada kalıcı olarak bulunur, ancak yemeğinizi hazırlayabilmek için fazladan boş alan olmasını istersiniz. Dolaplar, tabak ve yiyeceklerle dolu. Bu yüzden duvarlara birkaç şey asmak kullanışlı. Kağıt havlu tutucunuz gibi! Tek ihtiyacınız olan, ev yapımı tutucuyu duvara tutturmak için bir vida veya çivi. Duvarınızı delmek istemiyor musunuz yoksa sadece kiremitli bir duvarınız mı var? Daha sonra plastik veya metal bir havlu askısı kullanabilirsiniz. Sadece bir çıkartma kullanarak duvara yapıştırın. Bunun yanı sıra, sadece bir elbise askısına ve bir çift pense ihtiyacınız var.

Bir elbise askısını kağıt havlu tutacağına nasıl dönüştüreceğinizi öğrenmek için sonraki sayfaya gidin!

Sayfa 1/2