Black Ops Soğuk Savaş Oyuncuları Negatif COD Puan Bakiyesi Bildiriyor

Görünüşe göre zaman geçtikçe, etkilenen oyuncular gittikçe daha fazla hata veya hatanın altını çiziyor. Call of Duty: Black Ops Cold War’un piyasaya sürülmesinin beklentilere göre sorunsuz gitmediğini söylemeye gerek yok. Activision ekibi tarafından önceden tespit edilmiş veya oyuncular tarafından bildirilmiş birden fazla bilinen sorun olsa da, geliştiriciler bunun üzerinde çalışıyor. Şimdi, COD Black Ops Soğuk Savaş oyuncularının Negatif COD Puan Bakiyesi aldıklarını bildirdiği başka bir yeni sorun ortaya çıkıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War oyunu için para harcamanın farkındaysanız, bazen COD puanlarının da işe yaradığını bilmelisiniz. Premium para birimi ise oyun içi kozmetik içeriği satın almak ve sezonun Mücadele Geçişine erişim sağlamak için kullanılabilir. Şimdi, oyunculara, premium CoD Puanlarının ortadan kalkması sorunu dışında, COD puan bakiyelerinin bilinmeyen bir nedenle negatif gittiği görülüyor. Garip! Ancak neyse ki aşağıda belirtilen hızlı bir düzeltme var.

Düzeltme: Black Ops Soğuk Savaş Oyuncuları Negatif COD Puan Bakiyesi Bildiriyor

Düzeltme: Black Ops Soğuk Savaş Oyuncuları Negatif COD Puan Bakiyesi Bildiriyor

Çok açık olmak gerekirse, bu özel sorun oyuncuların gerçekte para kaybına neden oluyor. Bu arada, bu sorun çoğunlukla Blizzard başlatıcısı (Battle.net) aracılığıyla oyuna girerken PC oyuncularının başına geliyor. Sen onlardan biri misin? Sizin için çoğu durumda işe yarayacak bir çözümümüz olduğundan endişelenmeyin.

Ayrıca Activision Destek ekibinin bu sorunun farkında olduğunu ve üzerinde çalıştıklarını da belirtmekte fayda var. Görünüşe göre PC COD: BOCW oyuncularının son günlerde karşılaştığı bir tür görsel hata. Activision, COD puan bakiyelerinin gerçekte kaybolmadığını söylediği için etkilenen oyuncular rahatlayabilirler.

Raporlara göre, Black Ops Cold War oyununu yeniden başlatmak, puan dengesini doğru şekilde göstermelidir. Alternatif olarak, aynı hesaba sahip başka bir Call of Duty oyunu başlatmak, gerçek COD puan bakiyesini gösterecektir. Bir düzeltme olmasa da, en azından etkilenen oyuncular oyun içi para birimlerinin sağlam olduğuna inanabilirler.

İşte bu çocuklar. Bu geçici çözümün sizin için kullanışlı olacağını varsayıyoruz. Ek sorgular için aşağıdaki yorumu sormaktan çekinmeyin.