Black Ops Cold War’da Zombiler Var mı?

Zombiler her zaman oyuncular için tercih edilen bir tür olmuştur. Zombilere karşı oynamak, onları öldürmek ve bir zombi çetesinden kaçmak her zaman eğlenceli olmuştur. Zombilerin yer aldığı pek çok oyun var, bunlardan biri çok popüler olan Call Of Duty. Geçmiş hakkında konuşmak, COD, zombileri ilk kez 2008’de COD: World at war’ın bir parçası olarak tanıttı. Yavaş yavaş, bu birçok oyuncunun favori modu haline geldi.

Bunun yanı sıra oyunculara daha iyi bir deneyim yaşatmak için düzenli güncellemeler sağlandı. İlginç bir şekilde, Call of Duty: Black Ops Cold War önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya sürülecek ve PC, PS4 ve Xbox için piyasaya sürülecek. Oyuncular zombi modunun oyuna geri dönmesini bekliyorlar. Neyse ki, geliştiriciler zombi modunun COD Black Ops savaş moduna eklendiğini açıkladı.

Call of Duty: Black Ops Cold War'da Zombiler Var mı?

COD: Black Ops Soğuk Savaşında Zombiler Olacak mı?

Activision ve Treyarch geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Black Ops’un zombi moduna sahip olacağını açıkladı. Black Ops, hikaye kampanyasının dışında zombilerle karşılaşacağınız başka yeni modlara veya yan görevlere sahip olacak. Bununla birlikte, zombilerle kooperatif oyun deneyiminin yanı sıra bir soğuk savaş silahları cephaneliğine sahip olacak.

İlginç bir şekilde yetkililer, zombilerin özelliklerini paylaşmadı. Ancak, bu modelde kesinlikle daha iyi değişiklikler olacak. Sonunda, gelecek nesil oyundan bekleyebileceğimiz en az şey bu. İnternette bu modla ilgili birkaç sızıntı var. Black Ops’ta bu yaratıkların varlığını doğrulayan birkaç fotoğraf sosyal medyada paylaşılıyor.

Buradan, Call of Duty: Black Ops Cold War için planlanmış bir zombi modu olduğu sonucuna varabiliriz. Ve şimdilik söyleyeceğimiz tek şey bu. Ayrıca, herhangi bir güncelleme burada tartışılacaktır, bu nedenle bu sayfaya yer işareti koymayı unutmayın.

Bu kılavuzun Soğuk Savaş’a zombilerin gelişini bilmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Şimdi, cbak bizim Daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzları, Oyun Kılavuzları, Sosyal Medya Kılavuzları, iPhone ve Android Kılavuzları. Eğer varsave sorgular, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.