Black Ops Cold War 2XP Tokenları Görünmüyor

Call of Duty: Black Ops Cold War, Treyarch ve Activision ekibinin en son sürümüdür. Call of Duty franchise oyunlarının çoğunun birden fazla hata veya hata ile geldiğini ve hatta yama güncellemelerinin oyuna ek sorunlar getirdiğini söylemeye gerek yok. Şimdi, yeni çıkan COD: BOCW oyuncuları, tüm oyun platformlarında 2XP jetonlarını kullanma konusunda sorunlarla karşılaşıyor. Bu nedenle, siz de onlardan biriyseniz, Black Ops Cold War 2XP Tokens Görünmüyor sorununu gidermek için bu sorun giderme kılavuzuna göz attığınızdan emin olun.

Yeni başlatılan PS5 ve Xbox Series X / S konsolu kullanıcıları bile Call of Duty: Black Ops Cold War oyununu oynarken aynı sorunu yaşıyor. Sorun oldukça karmaşık görünse de, çözümü aşağıda bulabileceğiniz çok basittir. Yani, daha fazla uzatmadan, hadi konuya girelim.

Düzeltme: Black Ops Cold War 2XP Token Görünmüyor

Düzeltme: Black Ops Cold War 2XP Token Görünmüyor

Başlarken, Call of Duty XP Booster kodunu oyunda kullandıktan sonra, 2XP jetonlarının bir nedenden dolayı görünmediğini öğrenebilirsiniz. Ödüllerinizin sayılmaması veya bu jetonu gerçek parayla satın almanız oldukça sinir bozucu. Bu nedenle, bu sorun için uygun veya hızlı bir düzeltme arıyorsanız, daha fazlasını öğrenmek için bu makalenin tamamını okumalısınız.

En iyi yanı, Activision ekibinin zaten bu sorunun farkında olması ve tam anlamıyla hataları veya boşlukları araştırarak üzerinde çalışıyor olmalarıdır. Bununla birlikte, Activision’ın bir dizi bilinen sorun için hızlı bir yama düzeltmesi yayınlamak için belirli bir zaman dilimi açıklamadığını da belirtmekte fayda var. Ek olarak, birçok talihsiz Black Ops Soğuk Savaş oyuncusu kekemelik, çerçeve düşmesi, siyah ekranla ilgili sorun, bölünmüş ekranla ilgili sorun, Call of Duty puanlarıyla ilgili sorunlar ve çok daha fazlasıyla ilgili sorunlar yaşıyor.

Şimdi, noktaya gelince, belirli 2XP tokenleri sorunu göstermiyor, şu anda herhangi bir uygun düzeltmeye sahip değil. Geliştiriciler bir yama düzeltmesi bulana kadar daha fazla beklememiz gerekecek. O zamana kadar daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin. Daha fazla soru için aşağıdaki yorumda bize bildirin.