Bitmoji hesabının bağlantısı nasıl kaldırılır ve kalıcı olarak silinir

Sosyal medya genellikle bağımlılık yapabilir. Günlük rutininizi etkilemeye başladığından bu oldukça istenmeyen bir durumdur. Dolayısıyla, çoğu insan bu gerçeği fark ettikten sonra sosyal ağlarını azaltmaya çalışır. Hatta bazıları sosyal medya profillerini ve uygulamalarını siler. Snapchat ve Bitmoji, en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından ikisidir. İlki, kişiselleştirilmiş çıkartmalar oluşturmak ve göndermek için ikincisi ile birlikte kullanılır. Gençler, yetişkinler ve hemen hemen herkes onu bolca kullanıyor. Ancak, ara vermek veya bu uygulamalardan kurtulmak isteyenler, daha sonra nasıl yapılacağına dair rehberimi takip edin. Bitmoji hesabının bağlantısını kaldır.

Ayrıca, Bitmoji uygulamasını cihazınızdan tamamen silmek için adımlar attım. Tam silme, hesabınızdaki tüm bilgilerin sonsuza dek silineceği anlamına gelir. Bitmoji’yi tekrar kullanmak isterseniz, uygulamayı yeniden yüklemeniz gerekir. Mevcut profilinizden herhangi bir bilgi bulamayacaksınız.

Bitmoji hesabının Snapchat ile olan bağlantısını kaldırın ve kalıcı olarak silin

Bitmoji Hesabının Bağlantısını Kaldırın ve Kalıcı Olarak Silin

Adımlara geçmeden önce Bitmoji kullanımınızın geçmişini temizlemek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, isterseniz kullanıcı verilerinizi de talep edebilirsiniz. Ardından 24 saat içinde, e-posta yoluyla bitmoji’den kullanıcı verilerinizin bir kopyasını alacaksınız. Bu kullanıcı verileri temelde e-posta kimliğinizi, kullanım geçmişinizi, destek bileti geçmişinizi vb. İçerir. Hesabınızı kaldırdıktan sonra hiçbir bilginize erişemezsiniz.

Bitmoji hesabınızı kaldırmak için gereken adımlar.

  • Bitmoji uygulamasını açın
  • Açık Ayarlar yuvarlak dişli simgesine dokunarak sağ üst köşede göreceksiniz
  • Sonra dokunun Benim verim
  • Aşağıya gidin ve üzerine dokunun. Hesabı sil

Bitmoji hesabınızı sildiğinizde, Snapchat ile olan bağlantısı otomatik olarak kesilecektir. Öyleyse, Snapchat ve Bitmoji kullanımınıza ara vermek istiyorsanız, o zaman bunu yaparsınız. Umarım bu rehber yararlı olmuştur.

Diğer Kılavuzlar,