BitLife’ta Bir Çocuğa Şeker Nasıl Verilir: Ayrıntılı Kılavuz

Bu kılavuzda BitLife’da bir çocuğa şeker verebileceğinizi göstereceğiz. Gerçek hayat simülasyon türünün bir parçası olan bu oyun, oyun topluluğu arasında yaygın olarak kabul edilmektedir. Aynı şeyin büyük bir kısmı, kelimenin tam anlamıyla herhangi bir sınır veya kısıtlama olmadığı gerçeğine atfedilebilir. Tam olarak kullanabileceğiniz çok sayıda görev, etkinlik ve kariyer fırsatı vardır. İkincisi, şef, çiftçi ve bir film yıldızı hakkında konuşmak, bir gruptaki seçeneklerden sadece birkaçı.

Aynı şekilde, oyun aynı zamanda ilginç zorluklarla da kutsanmaktadır. Ferris Bueller Challenge, I Hate Work Challenge, Forrest Gump ve Brangelina Challenge daha popüler olanlardan bazılarıydı. Şimdi, Spooktober Challenge, bu listenin en son girişi. Tamamlamak için, beş ilişkili görevini de bitirmeniz gerekecek. Ve bunlardan biri de BitLife’da bir çocuğa şeker vermektir. Bu, birçok kullanıcı için oldukça zor bir görev olduğunu kanıtlıyor. Bu görev setinde de sıkışıp kaldıysanız, bu rehber size yardımcı olmak için burada. Takip etmek.

Bir Çocuğa Şeker Bitlife Verin

BitLife’ta Çocuğa Şeker Nasıl Verilir

Oyun şenlikli bir ruhla süslendi ve Cadılar Bayramı ile uyumlu en yeni mücadeleyi başlattı. Bu da beş farklı görevi tamamlamanızı gerektirir: Bir Hayaletle Karşılaşmak, Korkunç bir Jack-o-Lantern Oymak, Bir çocuğa şeker vermek, Kostümle dışarı çıkmak ve birinin ölümünün yasını tutmak. Ancak sadece festival değil, arayışlardan biri de bazı kullanıcılara korku zamanı veriyor. Ve BitLife’ta “Bir çocuğa şeker ver” den başka bir şey değildir.

Spooktober-Challenge-şeker-bitlife

Bu görevdeki asıl sorun, oyunun normlarından biraz sapmasıdır. Görevlerin çoğu oyunun Aktiviteler bölümüne gitmenizi gerektirse de, maalesef bu sekmeden şeker dağıtmak mümkün değil. Bu, bir sonraki adımlarının ne olması gerektiği konusunda birkaç kullanıcının kafasını karıştırıyor. Aynı teknede yelken yapıyorsanız, BitLife’da bir çocuğa nasıl şeker verileceğine dair bu kılavuz tüm şüpheleri ortadan kaldıracağından, onu yakınlara yerleştirme zamanı gelmiştir.

Tek yapmanız gereken, İlişki sekmesine gitmek ve bir çocuk aramak. Kendi çocuğunuz, küçük kardeşleriniz, kuzenleriniz veya başka bir çocuk olabilir. Tek şart, 18 yaşın altında olmasıdır. Aynı şekilde 18 yaşından büyük olmanız da tavsiye edilir. Bu kural kitabında yer almasa da söz konusu yaşa gelmemişseniz bir takım sorunlar olabilir.

ilişki bitlife

Her iki gereksinimi de işaretledikten sonra, gidin ve çocuğunuzla tanışın ve ona ikram yapın, hepsi bu. Çocuğa şeker verdiğinizde, BitLife Spooktober Challenge’ın beş görevinden birini tamamlar. Bu not üzerine, bu kılavuzu sonlandırıyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa, yorumlar bölümünde bize bildirin. Yuvarlayarak, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.