Birinin Özel Instagram Hesabı Nasıl Görüntülenir

İşte bu yararlı kılavuzda, Birinin Özel Instagram Hesabını Nasıl Görüntüleyeceğinize dair kolay adımları sizinle paylaşacağız. Facebook’a ait Instagram, her yıl tıpkı Facebook gibi popüler hale gelen bir fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağ hizmetidir. Etkili kişiliklerin, ünlülerin ve diğer tanınmış kişilerin çoğu, blog yazarları veya blog yazarları dışında Instagram’ın bir parçasıdır. Yani, Instagram’a herhangi bir sınırlama olmaksızın fotoğraf veya 15 saniyeye kadar kısa videolar yükleyebilirsiniz.

Hashtag’leri kullanarak ve Instagram’da birini etiketleyerek, kullanıcılar paylaşılan görüntüyü veya videoyu maksimum erişim sayısına kolayca yayabilir. Artık herkes Facebook gibi Instagram’da özgürce konu veya kişi arayabilir. Ancak ‘Özel Hesap’ olarak da bilinen Instagram profilini kısıtlayanlar normalde ziyaret edilemez.

Temel olarak, bu senaryoda, özel hesap kullanıcısı, herkes için değil, erişime sahip belirli profilleri ayarlayabilir. Ancak, Instagram’da birinin özel hesabını görüntülemenin birkaç şaşırtıcı yolu vardır. Öyleyse, kontrol edelim.

Birinin Özel Instagram Hesabı Nasıl Görüntülenir

Çok kesin olmak gerekirse, bunu yapmanın% 100 çalışan üç hilesi veya yolu vardır. Şimdi, daha fazla zaman kaybetmeden, başlayalım.

Birinin Özel Instagram Hesabı Nasıl Görüntülenir

1. Takip Etme İsteği Gönderin

Bu, açık sözlü olmak istemiyorsanız veya başka yöntemleri denemek için yeterli zamanınız yoksa, özel bir Instagram hesabıyla iletişim kurmanın gerçek yollarından biridir. Birinin hesabının / profilinin özel olduğunu görürseniz, o kişiden profil resimlerini veya etkinliklerini görüntülemesini istemeniz gerekir.

Bu nedenle, hesabı ziyaret ettikten sonra bu özel profile bir takip isteği göndermek iyi ve sorunsuz bir fikir olacaktır. Kişi Instagram’daki isteğinizi kabul ederse, hesabı görebilir ve hatta etkileşimde bulunabilirsiniz.

2. Başka Bir Profil Oluşturun

Bu işlem, takip etmek istediğiniz özel hesaba göre yeni bir profil oluşturmak, kendi takipçilerinizi oluşturmak veya yeni hesabınızı daha güvenilir, özgün, birkaç gün veya hafta daha eski hale getirmek için takip etmek için biraz zaman alabilir. Bahsetmeye değer bir kişi için birden çok kez Instagram hesabı oluşturmanın sınırı olmadığı. Bu nedenle, amacınız herhangi bir özel hesabı bir amaç için takip etmek olduğundan, sahte bir hesap (sahte profil) oluşturmak daha iyi bir fikirdir.

Sizi yanlış yönlendirmiyoruz, ancak zaten resmi bir hesabınız varsa, Instagram’da benzer bir hesaba sahip olmak istemezsiniz ve hatta birisinin özel hesabını görüntülemek / takip etmek istediğinizde bile. Peki ne yapmalı:

  • Öncelikle takip etmek istediğiniz Özel hesap sahibine veya cinsiyete göre yeni bir Instagram hesabı oluşturun. Bir kadını takip etmek istiyorsanız, o zaman bir erkek hesabı oluşturun veya tam tersi anlamına gelir. Umarım anlarsın, çünkü tersi çekiyor.
  • Ardından, uygun fotoğraflar, açıklamalar vb. İle iyi görünen bir profil oluşturun.
  • Kendi resimlerinizi veya profil ayrıntılarınızı kullanmadığınızdan emin olun.
  • Hayranlarınıza veya rastgele insanlara bazı takip istekleri gönderin.
  • Bazı takipçileriniz ve bazı takipçileriniz olduğunda, yeni oluşturduğunuz profiliniz devam etmek için yeterince gerçek görünecektir. (Elbette bu işlemler birkaç gün veya hafta sürecektir)
  • Ayrıca, başkalarının profilinizi normalden daha fazla takip etmek ve kontrol etmekle ilgilenmesi için hesabınızı Özel olarak ayarlayabilirsiniz.
  • Son olarak, takip talebini hedeflediğiniz özel Instagram hesabı sahibine gönderebilirsiniz.
  • O kişi isteğinizi kabul ederse, gitmekte fayda var.

Ancak bu yöntem de sizin için işe yaramadıysa, bir sonrakini kontrol ettiğinizden emin olun.

3. Özel Instagram Görüntüleyici Kullanın

Özel Instagram hesaplarını herhangi bir sorun olmadan görüntülemek için erişim sunduğunu iddia eden birkaç üçüncü taraf araç veya uygulama var. Yani, resmi olmayan yöntemle gitmek isteyip istemediğiniz tamamen size bağlı. Şimdi, resmi olmayan sürece gitmeye karar verdiyseniz, aşağıdaki adımları izleyin:

  • Önce şu web sitelerinden birine gidin:
  • Her iki web sitesi de size Instagram profil kullanıcı adını girmenizi ve herhangi bir sorun olmadan tam özel hesabı kontrol etmenizi sağlar.

Bu, yalnızca hedeflenen özel Instagram Profili kullanıcı adınızı kopyalayıp buraya yapıştırmanız ve devam etmeniz gerektiği anlamına gelir. Ancak, doğrulama işlemini önce bu web sitelerinde kendiniz yapmanız gerekebilir ve ardından herhangi bir özel Instagram hesabını kontrol edebilirsiniz.

İşte bu çocuklar. Bu kılavuzun size yardımcı olduğunu varsayıyoruz. Daha fazla soru için aşağıya yorum yapabilirsiniz.

Daha fazla oku: