Gcam 7.4.104 Samsung One UI 2.5

Bir UI 2.5 için Gcam 7.4.104 APK İndir (Samsung Kuralının Engeli)

Bu gönderiden, Samsung One UI 2.5 için Gcam 7.4.104 APK’yı indirebilirsiniz. Megapiksellerin yanı sıra arka ve ön kamera sayıları her geçen gün yeni standartları belirliyor. Ancak, “ne kadar iyi olursa o kadar iyi” demek bu senaryoya mutlaka uymaz. Birincil kamera olarak 50 MP’nin üzerinde dörtlü arka kamera kurulumu, en iyi kamera deneyimini elde edebileceğiniz anlamına gelmez. Android ekosistemi hakkında konuşurken, Pixel cihazları mutlak en iyi kamera yazılımını sunuyor ve pek çoğu buna karşı çıkamaz.

Bu nedenle, Google’ın sahip olduğu işletim sisteminin açık kaynaklı doğasından yararlanan birçok geliştirici, Google Kamerayı Piksel Olmayan cihazlara taşıdı. Ancak Samsung, bu GCam bağlantı noktalarının en son OneUI 2.5 çalıştıran cihazlara yüklenmesini engellemiş görünüyor. Nedeni herhangi birinin tahminidir, ancak bu epeyce kullanıcıyı çileden çıkardı. Ancak, popüler GCam modder Arnova8G2 de bu sorun için bir düzeltme bulmuş gibi görünüyor. En son Gcam 7.4.104 APK’sı bu kısıtlamayı atlıyor gibi görünüyor ve en son OneUI 2.5’i çalıştıran cihazlara kolayca kurulabilir.

Gcam 7.4.104 Samsung One UI 2.5

Gcam 7.4.104 APK for Samsung One UI 2.5

OneUI sürüm 2.5’in en son yinelemesi zaten kullanıma sunulma aşamasındadır. Samsung Galaxy S20 kullanıcıları, Ağustos Güvenlik Güncellemesi ile birlikte söz konusu yapıya zaten sahipler. Öte yandan, S10 ve Note 10’un da daha uzun süre beklemesi gerekmeyecek. En son güncelleme çok yaklaştı ve Eylül güvenlik güncellemesine eşlik ediyor olabilir.

Bu OneUI 2.5, kamera uygulaması geliştirmeleri, kablosuz DeX modu, UI ve arayüz iyileştirmeleri ve diğer birçok etkileyici özellik dahil olmak üzere epeyce güzellik getiriyor. Tüm bunlar övgüye değer olsa da, Google Kamera bağlantı noktalarının kurulumuyla ilgili sorunlar değildir. Kullanıcılar S20, S10 ve Note 10 cihazlarını OneUI 2.5’e güncelledikten sonra, GCam bağlantı noktasında birkaç uyumluluk sorunu var gibi görünüyordu. Artık değil.

değişim günlüğü

GCam_5.2beta3.200901.1908build-7.4.104.apk sürümüyle birlikte bu sorun yamalanmış gibi görünüyor. Bu kamera sürümünün değişiklik günlüğüne göre, geliştirici “Samsung’un son güncellemelerinin neden olduğu çökme için düzeltme” den bahsetti. Bununla birlikte, indirme bağlantısını aşağıdaki bölümden ele geçirebilir ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın cihazınıza yükleyebilirsiniz.

İndir Gcam 7.4.104 APK

Gcam 7.4.104

İşte Samsung kısıtlamasını atlamayı başaran Samsung One UI 2.5 için Gcam 7.4.104 APK. Artık ikili pozlama kontrollerine sahip HDR +, Gece Görüşü, Süper Res Zoom, En İyi Çekim, Portre, Google Lens Önerileri, Oyun Alanı ve daha pek çok özelliği deneyebilirsiniz. Bu uygulamayı Play Store dışında başka bir yere yüklediğiniz için Bilinmeyen Kaynaklardan Yükleme özelliğini etkinleştirmeniz gerekeceğini unutmayın.

Yani hepsi bu kılavuzdan, Samsung One UI 2.5 için Gcam 7.4.104 APK’sini indirdi. Aşağıdaki yorumlar bölümünde bu GCam kurulumundaki deneyimlerinizi paylaşın. Yuvarlayarak, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol etmeniz gereken Android İpuçları ve Püf Noktaları.