Bilgisayarınız için Motorola Rescue and Smart Assistant Tool’u İndirin

Bu kılavuzdan, en son Motorola Rescue and Smart Assistant Tool’u indirebilirsiniz. Motorola’nın iyi bir akıllı telefon serisi var. Öncelikle, son zamanlarda G9 ve G9 Play’i memnuniyetle karşılayan popüler G serisi var. Ancak, temiz bir stok Android deneyimini tercih ediyorsanız, sizin için de mağazada bir şeyler var. Android One serisi izleyiciler tarafından iyi karşılandı. Bu cihazlar halihazırda çok sayıda özelleştirme ve özellik kümesine sahiptir. Aynı doğrultuda, özel geliştirme konusunda oldukça aktiftir.

Ancak bazen, cihazınızla ilgili bir veya iki sorunla karşılaşabilirsiniz. OTA güncellemesinin alınmasındaki gecikme, diğerlerinin yanı sıra yanlış ikili yanıp sönme nedeniyle cihazın önyükleme döngüsüne girmesi ile ilgili olabilir. Aynı şekilde, sorunlar cihazınızın belirli bir donanım bileşeniyle de ilgili olabilir. Bu tür sorunlar meydana gelirse, günlük kullanıcı için ilgili düzeltmeleri gerçekleştirmek zor bir görev olacaktır. Motorola Rescue and Smart Assistant Tool’un kullanışlı olacağı yer burasıdır. Bu kılavuzda, en son yapısını paylaşmanın yanı sıra kullanım talimatlarını listeleyeceğiz. Takip etmek.

Motorola Rescue Smart Assistant LMSA Aracı

Motorola Rescue and Smart Assistant Aracı nedir

Motorola Rescue and Smart Assistant Aracı veya daha popüler olarak LMSA Aracı olarak bilinen, Motorola ve Lenovo cihazları için çok sayıda önemli özelliği barındıran Windows işletim sistemi için bir yazılım uygulamasıdır. Çeşitli yazılım sorunlarını düzeltmekten donanım sorunlarını gidermeye kadar geniş bir alanı kapsar. Aynı şekilde, yazılım güncellemelerini de indirebilir veya cihazınızdaki yumuşak tuğla sorunlarını düzeltebilirsiniz.

Ana Sayfa Motorola Kurtarma ve Akıllı Asistan Aracı

Ayrıca, cihazınızın günlük kullanımını kolaylaştıran oldukça şık bir Araç Kutusu özelliği de var. Sonuç olarak, Motorola ve Lenovo cihazlarınızda gerekli tüm ince ayarları tek noktadan yapabilirsiniz. Bu notta, tüm özellik listesini ayrıntılı olarak inceleyelim, ardından indirme bağlantısını da paylaşacağız.

Motorola Rescue and Smart Assistant Tool’un Özellikleri

Bu aracın bazı dikkate değer özelliklerine bir göz atalım:

Yazılım Sorunlarını Düzeltme

Cihazınız zamanla yavaşladıysa veya birkaç hıçkırıkla karşı karşıyaysa, en iyi bahis, en son stok üretici yazılımını yeniden yüklemektir. Bu bağlamda, stok işletim sistemini doğrudan cihazınıza kurmak için LMSA Aracını kullanabilirsiniz. Aynı hatlar boyunca, OTA güncellemeleri genellikle gruplar halinde dağıtılır. Sonuç olarak, herkes tek seferde almaz. Ancak, bu bekleme süresini kolayca atlayabilir ve en son güncellemeyi bu aracı kullanarak cihazınıza manuel olarak yükleyebilirsiniz. Bekle daha fazlası var.

Cihazın blokajının kaldırılması

Motorola cihazları, özel ikili dosyalar için iyi bir desteğe sahiptir. Örneğin, cihazınıza yükleyebileceğiniz çok sayıda ince ayar ve mod vardır. Aynı şekilde, özel ROM’lar da yükleyebilir, TWRP gibi özel bir kurtarma işlemini gerçekleştirebilir veya hatta cihazı köklendirebilirsiniz. Ancak, bu ince ayarlar doğru şekilde yapılmazsa oldukça riskli olabilir.

cihaz kurtarma Motorola Rescue and Smart Assistant Tool

Sonuç olarak, cihaz bir önyükleme döngüsüne girebilir veya yumuşak tuğlalı hale gelebilir. Motorola Rescue and Smart Assistant Aracı burada işe yarar. Bu aracı kullanarak, Fastboot ROM’u cihazınıza flaş edebilir ve normal çalışma durumuna geri getirebilirsiniz.

Donanım Sorunları

Cihazınızın kamerası veya mikrofonu çalışmayı durdurursa, temel nedeni bulmada zorlayıcı bir görev olabilir. Neyse ki, LMSA Aracı bu konuda işini oldukça etkili bir şekilde yapıyor. Tüm donanım sorunları için hata ayıklama yapar ve donanım sorunlarının makul nedenlerini belirler. Tüm bunlar, aracın kullanışlı etkileşimli test uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilir.

Yedekleme / Geri Yükleme

yedek geri yükleme

Cihazınızda herhangi bir değişiklik yaptığınızda, veri kaybı olasılığı en üstte. Bu nedenle her zaman önceden tam bir cihaz yedeği almanız önerilir. Aynı seçenek, cihazın ayarlar menüsünün derinliklerinde pişirilir ve çok fazla çaba gerektirir. Bu durumda, tek tıkla yedekleme için Motorola Rescue and Smart Assistant Tool’u kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, ince ayar ile işiniz bittiğinde, bu aracı kullanarak verileri kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Araç Kutusu

alet kutusu

Günlük kullanıcılar için de bir şeyler var. Uygulamanın içinde zil sesleri oluşturmanıza, video ekran görüntüleri almanıza ve diğer ilgili görevleri gerçekleştirmenize olanak tanıyan ayrı bir Araç Kutusu bölümü vardır.

Kullanımı kolay

Kullanışlı bir kullanıcı arayüzü sağlar ve ilk kez kullananların bile bu aracı herhangi bir sorun olmadan kullanmasına izin verir. Aynı şekilde, aracın kullanımı oldukça kolaydır. Sadece istemciyi kurmanız, cihazınızı PC’ye bağlamanız ve aracı çalıştırmanız yeterlidir, hepsi bu.

Hiç şüphe yok ki uygulama bazı kullanışlı özellik setleriyle birlikte geliyor. Kullanıcıların bu aracın en son sürümünü aramasının nedeni de budur. Öyleyse, eğer onların arasındaysanız, aşağıdaki bölümden tutun.

Aracı İndir

Artık Rescue and Smart Assistant (LMSA) Aracını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Windows 10 (64 bit) ve Windows 7 (64 bit) ile uyumludur.

Motorola Rescue and Smart Assistant Aracı Nasıl Kurulur

 1. Bilgisayarınızda setup.exe dosyasını başlatın.
 2. İlk ekrandan dili seçin ve Tamam’a basın.
  dil Motorola Rescue and Smart Assistant Aracı
 3. Ardından görünen karşılama ekranında İleri’ye tıklayın.
  Motorola Rescue and Smart Assistant Tool'a hoş geldiniz
 4. Şartlar ve Koşulları kabul edin ve İleri’ye tıklayın.
  şartları kabul et
 5. Son olarak, Gözat düğmesini kullanarak kurulum dizinini seçin ve Kur’a tıklayın.
  yeri yükle
 6. İşlem şimdi başlayacak ve birkaç dakika sürecektir. Tamamlandığında, İleri’ye tıklayın.Motorola Kurtarma ve Akıllı Asistan Aracı'nı tamamladı
 7. Son olarak, iletişim kutusunu kapatmak ve aracı başlatmak için Bitir düğmesine tıklayın.
  kurulum tamamlandı

Bu, Motorola Rescue and Smart Assistant (LMSA) Aracının nasıl indirilip kurulacağıyla ilgili bu kılavuzdan alınmıştır. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Aynı şekilde, işte bazı iPhone İpuçları ve Püf Noktaları, PC ipuçları ve püf noktaları ve ayrıca kontrol edebileceğiniz yararlı Android İpuçları ve Püf Noktaları.