Baldur'un Kapısı 3 |  Karanlıklara Git ve 2 Minotaur'u Yen

Baldur’un Kapısı 3 | Karanlıklara Git ve 2 Minotaur’u Yen

Baldur’s Gate 3’teki en büyük görevlerden biri Find the Nightsong. Ancak bunu tamamlamak için ay bulmacasını çözmeniz, Karanlıkaltı’na gitmeniz ve yolda 2 Minotaur’u yenmeniz gerekiyor. Aksine, hiç de kolay değil. Ne yazık ki çoğu oyuncu Minotorları yenmek için mücadele ediyor.

Hangisine göre, oyunculara yolda 2 Minotor’u yenerken Find the Nightsong’u tamamlamalarına yardımcı olacak bir rehber getirmeye karar verdik. Şimdi daha fazla zaman ayırmadan başlayalım.Baldur'un Kapısı 3 |  Karanlıklara Git ve 2 Minotaur'u Yen

Underdark nerede?

Baldur'un Kapısı 3 |  Karanlıklara Git ve 2 Minotaur'u Yen

Larian Studios ekibi bu aramayı tam olarak bitirmedi, ancak yine de Halsin tarafından listelenen üç yoldan birini kullanabilirsiniz. Yükselen Yolu, Dağların Geçidini ve Yeraltındaki tünelleri aktarır.

Şu anda, Yükselen Yol ve Dağ Geçidi rotaları eksik ve bu bölgelerin şu anda oyunda olmadığına dair bir görüntü gönderecek. Bu sizi yolculuğunuzun bir sonraki adımı için tünelleri çalılıkların altına almaya zorlar.

Halsin’e Underdark’a nasıl gideceğini sorarsanız, Selune tapınağından gelen bir tünel olduğunu söyleyecektir. Ne yazık ki, Aradin’in aşağıda hazineleri aramaya çalışması ve mücadele etmesi dışında size bundan daha fazla ayrıntı göndermeyecek. Açıkça dolaşmanıza artık izin verilmeyen Goblin Kampına geri dönmeye başlayın.

Öyleyse, ara noktayı tekrar alırsanız, daha önce hiçbirini öldürmediyseniz bir goblin savaşına hazır olun. Blighted Settlement’tan devlerin indüksiyonu, Goblin Kampı’nı ortadan kaldırmak için yararlı bir taktiktir.

Karanlıklara Girmek ve 2 Minotaur’u Yenmek

Baldur'un Kapısı 3 |  Karanlıklara Git ve 2 Minotaur'u Yen

İleride, uzayın doğu tarafına giden bir yol göreceksiniz ve bir lazer heykeli fırlatıldı. Ön kapıların üstündeki kola bağlı görünen Sharran Gemini almak için burada küçük bir bulmaca olabilir.

Ancak, devam etmek için yapmanız gereken tek şey kapının sağındaki kolu bağlamak. Bu, geçmenizi sağlayan demir kapıyı kaldıracak. Şimdi kapıdan kuzeye doğru ilerlemek mantar sporlarının kesilmesine yol açacak, yani “Geliyorlar, geliyorsunuz.”

Henüz bir düşman için mini haritada kırmızı bir düğme görmediyseniz, bu garip mantar sporları önünüzdeki düşmanı uyarıyor. Ancak, Baldur’s Gate 3’te aynı şeyi oynayamayabilirsiniz, ancak iki hantal Minotaur’a hazır olun. Minotaur’lardan ikisi gezegeni sallamak üzereyken hazırlanın. Seni çıkıntıdan almalarına izin verme.

Bir kaya duvar merdivenine çarpmadan önce Minotaur’lara baktıktan sonra kuzeye seyahat edin (Minotaur’larla uğraşmayı bitirdikten sonra, kaya duvarı boyunca kargo ağı merdiveninin yanına gelene kadar kuzeye gidin).

Bir miktar ganimet için yana tırmanmalısın, ama tuzaklara dikkat et. Yakınınızdaki çıkıntılara karşı tetikte olun çünkü onlar size sert bir şekilde ulaşır ve şarj etmeyi severler. Başa çıkmanız gereken yalnızca iki Minotaur olmasına rağmen, hızlı davranmamaya dikkat edin.

Bu, tırmanabileceğiniz ve biraz ganimet alabileceğiniz bir yan alandır, ancak dikkat edin, merdivenin tabanında birkaç tuzak vardır. Ancak, bunları fark etmek için etkili bir şekilde bir görme taraması yapmanız gerekir. Yolun bu tarafı için endişelenmiyorsanız, bu merdivenden biraz önce batıya doğru sağa dönün. Sizi Yeraltı Dünyasına daha da sokmak için aşağıya yürüyebileceğiniz kısa bir kaya rampası / yolu olacak.

Baldur’s Gate 3’teki 2 Minotor’u yenmek için elimizde olan tek şey bu ve umarız bu kesinlikle size yardımcı olur. Şimdi, daha fazlasını öğrenmek için Windows Kılavuzlarımıza, Oyun Kılavuzlarımıza, Sosyal Medya Kılavuzlarımıza, iPhone ve Android Kılavuzlarımıza göz atın. Herhangi bir sorunuz varsa, adınız ve e-posta kimliğinizle yorum yapın. Dahası, oyun ve akıllı telefon ipuçları ve püf noktaları hakkında harika videolar izlemek için kendi YouTube Kanalımıza abone olun.

Bir cevap yazın