Baldur’s Gate 3’teki Hata Kodu 119120612 nedir?

Larian Studios, çok beklenen aksiyon RPG oyunu Baldur’s Gate 3’ü yayınladıktan sonra, gecikmeler, çökmeler vb. Gibi birden çok hatayı çözen oyunculara ilk hatta yama güncellemesini çoktan yayınladı. Oysa bazı hatalar veya hatalar hala mevcut oyuncular için de çok sinir bozucu olan bu oyun. Baldur’s Gate III’ün şu anda erken erişim sürümünde olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle hatalar ve kararlılık sorunları olduğu oldukça açık. Şimdi, birkaç oyuncu Baldur’s Gate 3’teki Hata Kodu 119 120 612 hakkında rapor veriyor. Yani, siz de onlardan biriyseniz, bu hata kodunun ne anlama geldiğini ve nasıl düzeltileceğini kontrol edin.

Bu belirli hata birden çok nedenden dolayı meydana gelebilse de, arkasında bazı olası ve en yaygın nedenler vardır. Bozuk kaydedilmiş oyun dosyaları, Windows güvenlik korumasıyla ilgili sorun, oyuna yönetici erişimi veya Steam istemcisi gibi başka bir şey olabilir.

Yani, durumda, kaydedilmiş oyunu yüklemeye çalışırken de aynı hata mesajını alıyorsanız “119 120 612 Hata Kodu” veya “Erişim Engellendi” ardından bu sorunu tamamen çözmek için kılavuza bakın.

Baldur's Gate 3'teki Hata Kodu 119120612 nedir?

Baldur’s Gate 3’teki Hata Kodu 119120612 nedir?

Çok spesifik olmak gerekirse, oyuncular kaydedilen oyun dosyalarını bile yükleyemedikleri için Baldur’s Gate 3 oyuncularını arka tarafa iten birkaç özel hata kodu vardır. Bu, oyunu yüklemek için sistemi çalıştırırken oyun başlatıcının kaydedilen oyun dosyalarına erişemediği anlamına gelir.

  • Öncelikle, yönetici erişimini kullanarak Baldur’s Gate 3 (exe) oyun dosyasını çalıştırdığınızdan emin olun. Bu nedenle, Baldur’s Gate 3 exe dosyasına sağ tıklayın ve ‘Yönetici olarak çalıştır’a tıklayın. Benzer şekilde, aynı şeyi Steam istemcisi için de yapabilirsiniz.
  • Windows Güvenliği’nden Kontrollü Klasör Erişimini Devre Dışı Bırakın. Başlat> Ayarlar> Güncelle ve Güvenlik> Windows Güvenliği> Virüs ve Tehdit Koruması> Fidye yazılımı korumasını yönet> Kontrollü klasör erişimini kapat seçeneğine tıklayın.
  • Belgeler klasörü altında Varsayılanları Geri Yükle’yi ayarlayın (sağ tıklayın)> Özellikler> Konumlar. Sadece Dosya Gezgini’ni veya Bu PC’yi açın ve buna göre yapın.
  • Bazı durumlarda, Belgeler klasörü için Microsoft OneDrive Bulut Yedekleme işlemi bunun nedeni olabilir. Bahsedilen klasör için OneDrive yedeklemesini kapattığınızdan ve bilgisayarınızı yeniden başlattığınızdan emin olun.
  • Bittiğinde, Baldur’s Gate III oyununu Steam’de çalıştırmayı deneyin ve kaydedilen oyun dosyasının yüklenmeye başlayıp başlamadığını kontrol edin.

İşte bu çocuklar. Bu kılavuzun size yardımcı olduğunu varsayıyoruz. Daha fazla soru için aşağıdaki yorumu sormaktan çekinmeyin.